Rise of The Ronin

i

Autor: Sony PlayStation

GTA VI

Wiedźmin 4 Polaris i Assassin’s Creed Japan w jednej grze. Nowy tytuł na PS5 wstrząsie branżą

2023-12-31 14:31

Po niesamowitej grze ekskluzywnej PS5 w czasach feudalnej Japonii u schyłku XIII, Ghost of Tsushima, Sony nie próżnuje i łączy siły z Team Ninja, aby stworzyć Rise of The Ronin. Nadchodząca gra RPG akcji, która łączy w sobie elementy Grand Theft Auto VI, Wiedźmina 4 i Assassin’s Creed robi ogromne wrażenie, jednak powstanie tylko na konsole PlayStation 5.

Ogłoszona po raz pierwszy we wrześniu ubiegłego roku gra Rise of the Ronin została już porównana do tytułów i serii, takich jak Assassin’s Creed, Ghost of Tsushima i Dark Souls – nic więc dziwnego, że fani są niezwykle podekscytowani najnowszym tytułem Team Ninja. Żeby lepiej zrozumieć, dlaczego jest się czym ekscytować, rozpocznijmy od obejrzenia oficjalnego zwiastuna, który znajdziecie pod spodem!

Czytaj też: Marvel’s Blade — Data premiery, historia, platformy. Wszystko, co wiemy o nowej grze

Rise of The Ronin kolejną świetną, ale ekskluzywną grą Sony?

Akcja rozgrywająca się w XIX-wiecznej Japonii, rozdartą wojną, skupiona na walce gra RPG z otwartym światem opowie historię bezimiennego wojownika, który musi wytyczyć własną ścieżkę w krainie opanowanej przez wojnę, choroby i niepokoje polityczne. Minęły trzy stulecia pod uciskającymi rządami szogunatu Tokugawa, a teraz Czarne Statki Zachodu atakują granice kraju. Czy ci się to podoba, czy nie, teraz masz los Japonii w swoich rękach - czytamy w zapowiedzi Sony i Team Ninja.

Czytaj też: GTA VI w świecie The Last of Us nadchodzi. Gra z milionem możliwości! Spełni oczekiwania?

Twórcy Nioh i NINJA GAIDEN przedstawiają grę RPG, w której wybory mają znaczenie, a historia będzie się rozwijać w oparciu o decyzje, które podejmiesz. Wybierz wszystko, od tego, z kim romansujesz, po kogo zamordujesz, ale bądź gotowy na stawienie czoła konsekwencjom. Oprócz systemu wielokrotnego wyboru, Rise of the Ronin będzie zawierał także autentyczną Japonię z 1863 roku oraz wciągającą i przystępną walkę.

The Rise of The Ronin zadebiutuje na konsolach PlayStation 5 22 marca 2024 roku.

Niesamowite ozdoby w centrum Warszawy. Jak podróż w czasie!

GTA 5 QUIZ: Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Kto jest wydawcą GTA V?