Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: internet / .facebook.com/netflixpolska

Wiedźmin

Wiedźmin Fest w Łodzi. Netflix zaprasza fanów serialu na spotkanie z aktorami!

2023-06-02 11:19

Netflix Polska ogłosił właśnie Wiedźmin Fest! Co przygotowali dla fanów wiedźmina twórcy serialu? Kiedy i gdzie odbędzie się festiwal dla fanów wiedźmina? Kto pojawi się na tym wydarzeniu? I jak zdobyć wejściówki na Wiedźmin Fest? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

“Wiedźmin Fest” w Łodzi

Fani wiedźmina na pewno ucieszy fakt, że Netflix planuje w Polsce wydarzenie dla fanów. W związku ze zbliżającym się 3. sezonem “Wiedźmina” w Polsce odbędzie się “Wiedźmin Fest”. Pod koniec czerwca będziemy mieli możliwość obejrzenia pierwszych 5. odcinków z 3. sezonu „Wiedźmina”. Ostatnie 3. odcinki z tego sezonu pojawią się na platformie miesiąc później.

Dla wielu fanów jest to bardzo istotny moment, ponieważ będzie to ostatni sezon, w którym zobaczymy Henrego Cavilla w roli Geralta. W kolejnych już zapowiedzianych sezonach w rolę Białego Wilka wcieli się Liam Hemsworth.

Niewątpliwie premiera 3. sezonu „Wiedźmina” jest idealną okazją do zorganizowania wydarzenia, w którego trakcie entuzjaści uniwersum będą mogli zobaczyć przedpremierowe pokazy pierwszych odcinków i spotkać się z główną obsadą serialu!

Czy do Łodzi przyjedzie ponownie Henry Cavill (Geralt z Rivii), Anya Chalotra (Yennefer z Vengerbergu), Freya Allan (Ciri) oraz Joey Batey (Jaskier)? Tego organizatorzy jeszcze nie zdradzają. Fani jednak mocno trzymają kciuki!

Wiedźmin Fest odbędzie w dniach 24-25 czerwca w Łodzi.

Jak zdobyć wejściówkę na Wiedźmin Fest?

To bardzo proste wystarczy otworzyć magiczny portal, wejść w niego, odpowiedzieć na kilka prostych pytań i dokończyć piosenkę Jaskra. Link do magicznego portalu Yennefer znajdziecie na stronie http://probawiedzmina.pl Powodzenia!