Wiedźmin, gdyby robił go Pixar. Tak wyglądają Geralt, Ciri, Yennefer i inni!

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=MSY8p6iKDDs Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin, gdyby robił go Pixar. Tak wyglądają Geralt, Ciri, Yennefer i inni!

2023-11-03 13:54

Wiedźmin to już nie tylko książka Andrzeja Spakowskiego. To gry, które powstały na jej podstawie, to dwa seriale, planszówki i ogromny świat, który pokochali fani nie tylko w Polsce! Czy Wiedźmin od Pixara byłby tak samo dobry? Teraz możecie się o tym przekonać!

Wiedźmin, gdyby robił go Pixar. Tak wyglądają Geralt, Ciri, Triss i inni bohaterowie, jako postaci z kreskówki! Ta zabawa obiegła już cały internet i oczywiście - musiała przyjść kolej i na Wiedźmina. W poniższym wideo możecie zobaczyć niesamowitą wizualizację, która powstała oczywiście przy pomocy sztucznej inteligencji. Czy serial animowany Wiedźmin mógłby być filmowym hitem? Naszym zdaniem zdecydowanie! Warto pamiętać, że powstał już film anime przedstawiający świat "Wiedźmina" z szerszej perspektywy. Mowa oczywiście o produkcji Netflixa - Wiedźmin: Zmora Wilka. Bohaterem tej historii jest późniejszy mentor Geralta i Ciri - Vesemir, a akacja dzieje się w czasach jego młodości.

Postaci z Wiedźmina jako Barbie

SI coraz częściej pomaga nam realizować projekty, pomagać w pracy, czy tworzyć za nas dzieła, które często mogłyby być mylące z twórczością prawdziwego człowieka. Sztuczna inteligencja dorównała nam, nie potrzebując lat pracy, praktyki, czy szkoleń. Co powiecie na to, że za sprawą sztucznej inteligencji oraz programu Midjourney byliśmy w stanie stworzyć dla was coś, o co żaden fan Wiedźmina nie prosił, a każdy potrzebował? Geralt, Yennefer, Triss, Ciri, Jaskier i inni postanowili wybrać się na premierę filmu Barbie, oczywiście stosownie się przy tym strojąc. Galerię znajdziecie poniżej!

Wiedźmin Quiz. Czy pamiętasz kim był Regis?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi pełne imię Regisa?