Wiedźmin. Liam Hemsworth skrytykowany przez fanów! Nie jest wart roli Geralta z Rivii?

i

Autor: Oficjalny plakat serialu Wiedźmin / Rex Features/East News Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin. Liam Hemsworth skrytykowany przez fanów! Nie jest wart roli Geralta z Rivii?

2024-04-08 10:23

Liam Hemsworth w czwartym sezonie Wiedźmina od Netflix wcieli się w Geralta z Rivii. Aktor pochwalił się zdjęciem z siłowni. Widać, że przygotowanie do roli kosztowało go wiele pracy. Fani serii nie są jednak zadowoleni ze zmiany w obsadzie i wielu z nich pozwoliło sobie na krytyczne komentarze.

Po trzech sezonach serialu Wiedźmin otrzymaliśmy oficjalną informację, że Henry Cavill opuszcza obsadę. Aktor wcielał się w głównego bohatera i cieszył się w tej roli dużo popularnością. Do dziś nie wiadomo, jaki był oficjalny powód jego odejścia z obsady. Fani spekulują, że chodziło o różnice między scenariuszem a książkami, które miały nie podobać się Cavillowi. Wiadomo, że jest on wielkim fanem zarówno książek Sapkowskiego, jak i gier CD Projekt. W Geralta z Rivii wcieli się Liam Hemsworth.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Gwiazda Igrzysk Śmierci przygotowuje się do roli. Aktor podzielił się nawet w mediach społecznościowych zdjęciem, gdzie podziwiać możemy jego nową, wiedźmińska sylwetkę. A przynajmniej tak uważają fani. Jak można się było spodziewać, miłośnicy Wiedźmina są znów podzieleni. Chociaż opublikowano wiele pozytywnych komentarzy, to na Hemswortha wylało się również wiadro hejtu. Wśród przykrych słów, jakie padały, pojawiało się między innymi "To nie jest mój Geralt" lub "Nie zastąpisz Henry'ego jako wiedźmina".

Wiedźmin 4 od Netflix - OBSADA

Nie tylko Liam Hemsworth będzie nową twarzą w obsadzie. Angaż otrzymali też między innymi Sharlto Copley jako Leo Bonhart, James Purefoy jako Stefan Skellen i Danny Woodburn jako Zoltan Chivay. Czwarty sezon Wiedźmina zobaczymy w 2025 roku, jednak data premiery nie jest jeszcze znana.

Wiedźmin: QUIZ ze znajomości znaków wiedźmińskich

Pytanie 1 z 12
Jakie jest działanie znaku Quen?