GRY

Wiedźmin: Monopoly The Witcher. To wydanie kultowej gry jest zachwycające!

2024-05-24 9:58

Kto z was nie marzył o Monopoly The Witcher? Teraz będziecie mogli spełnić te sny i ruszyć na podbój Starego Świata! Ruszaj do walki z potworami i poszukuj skarbów. Klasyczny monopol zmienia się nie do poznania! Jesteście ciekawi? Wiemy ile kosztuje, gdzie można go kupić i jak wygląda!

Kochacie monopol? Teraz możecie poznać go w zupełnie nowej odsłonie! Przed wami Monopol Wiedźmin! Ta gra z pewnością spodoba się wszystkim miłośnikom gier i książek. Na planszy walczyć będziemy z potworami, odkrywać skarby i wpadać w pułapki losu. Nie brakuje również tradycyjnych pól jak 'parking' i 'idziesz do więzienia', chociaż trzeba przyznać, że w starym świecie wyglądają dość... dziwnie. Gracze przemieszczać będą się przy pomocy dedykowanych figurek. Są to między innymi Płotka, ptasia czaszka Yennefer i lutnia Jaskra. Warto również pamiętać, że wersji fantasy monopolu znajdziemy dużo więcej. Jedną z ciekawszych jest z pewnością ta, która nawiązuje do Gry o Tron.

Ceny mieszkań w Warszawie oszalały! Nawet 28 tys. zł za metr kwadratowy!

Wiedźmin - Monopol. Gdzie kupić? Cena

MONOPOLY: The Witcher można kupić tylko w wersji anglojęzycznej. Dostępny jest na theop.games. Cena gry to $44.99. Przeznaczona jest dla od 2 do 6 graczy, a by rozegrać jedną turę potrzebujecie więcej niż godzinę. Uwaga! Ta wersja gry przeznaczona jest dla osób od 17 roku życia! Na ten moment nie wiemy, czy planowane jest wydanie gry w wersji polskiej.

Wiedźmin - QUIZ! Ile pamiętasz z opowiadań Andrzeja Sapkowskiego o Geralcie z Rivii?

Pytanie 1 z 9
Ukochaną Nivellena była...?