Wiedźmin - QUIZ! Ile pamiętasz z opowiadań Andrzeja Sapkowskiego o Geralcie z Rivii?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin QUIZ. Czy pamiętasz opowiadania Andrzeja Sapkowskiego?

2024-06-16 21:28

Geralt z Rivii to bohater sami o Wiedźminie i opowiadań, które wprowadziły nas w świat magii, spisków i tajemnic. Jesteś miłośnikiem prozy Andrzeja Sapkowskiego? Sprawdź się w naszym quizie! Specjalnie dla was przygotowaliśmy test wiedzy z opowiadań o Białym Wilku. 10 na 10 punktów zdobędą tylko prawdziwi fani!

Zanim powstał serial Netflixa, zanim pierwsza gra była w planach, nim Żebrowski chwycił za miecz... Andrzej Sapkowski napisał cykl opowiadań i sagę o przygodach wiedźmina - Geralta z Rivii. Biały Wilk przeżył wiele niebezpiecznych chwil, poznał setki ważnych i nic nie ważnych dla losów jego świata osób. Znalazł miłość i przyjaźń w miejscach, gdzie żadne Wiedźmin nie ośmieliłby się nawet szukać. Wreszcie przeznaczenie dało mu córkę. Pamiętacie jak to wszystko się zaczęło? Jeśli jesteście fanami Andrzeja Sapkowskiego i jego opowiadań, to koniecznie sprawdźcie swoją wiedze w naszym quizie!

Wiedźmin: Stary Świat

Ile pamiętasz z opowiadań Andrzeja Sapkowskiego o Geralcie z Rivii? [QUIZ]

Czy uważnie czytałeś opowiadania o Wiedźminie? Zaraz się przekonamy! Wystarczy, że rozwiążesz nasz quiz wiedzy. 10 na 10 możliwych punktów zdobędą jednak tylko prawdziwi fani! Życzymy powodzenia!

Wiedźmin - QUIZ! Ile pamiętasz z opowiadań Andrzeja Sapkowskiego o Geralcie z Rivii?

Pytanie 1 z 9
Ukochaną Nivellena była...?