Screeny z gry Wiedźmin / CDPR

i

Autor: screen z gry Wiedźmin 3 / CDPR

Quiz

Wiedźmin QUIZ Yennefer z Vengerbergu. Jak dobrze znasz ukochaną Geralta z Rivii?

2024-06-12 20:53

Yennefer z Vengerbergu była czarodziejką, ukochaną Geralta z Rivii. Specjalnie dla fanów książek o Wiedźminie przygotowaliśmy test wiedzy o Yenn. Jeśli uważnie czytaliście książkę, to nasz quiz nie powinien stanowić dla Was wyzwania, problem mogą z nim mieć osoby znające tą czarodziejkę tylko z gry i serialu.

Spod czarnych loków objawiła się blada trójkątna twarz, fiołkowe oczy i wąskie, lekko skrzywione wargi. […]Kobieta usiadła, wygrzebując się z pościeli. Miała ładne ramiona i zgrabną szyję, na szyi czarną aksamitkę z gwiaździstym, skrzącym się od brylantów klejnotem.

- A. Sapkowski, Ostatnie życzenie

Wiedźmin QUIZ - Yennefer z Vengerbergu

Yennefer z Vengerbergu opisywana była jako uzdolniona czarodziejka, w której zakochał się Geralt z Rivii. Dla wielu fanów Wiedźmina ta czarodziejka jest najpiękniejszą w tym uniwersum, co nie jest prawdą, ale o gustach się nie dyskutuje. Yennefer nie uchodziła za miłą i bezinteresowną osobę. Trudno nazwać ją ideałem, z którym łatwo było żyć, a jednak była to kobieta, którą pokochał słynny wiedźmin i która potrafiła poświęcić się dla osób, które kochała. Jeśli chcecie sprawdzić swoją wiedzę na temat czarodziejki, która ubierała się w czerń i biel, to zapraszamy do naszego quizu. Nie znajdziecie w nim pytania o to, czy pachniała bzem i agrestem, nasze pytania są trudniejsze.

QUIZ Wiedźmin: Sprawdź, ile wiesz o Yennefer z Vengerbergu

Pytanie 1 z 11
W jakie święto urodziła się Yennefer?
Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!