Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva / fot. instagram.com/christinawren

Wiedźmin

„Wiedźmin: Syreny z głębin”, wiadomo kto użyczy głosu Essi Daven. Posłuchajcie jej piosenki z przesłuchania!

2023-06-02 10:20

Jedno z piękniejszych opowiadań z „Wiedźmina” doczeka się swojej adaptacji. Osoby, które czytały książki zapewne doskonale kojarzą piękną Essi Daven z opowiadania A. Sapkowskiego “Trochę poświęcenia". Wiadomo już, kto użyczy głosu słynnej niebieskookiej bardce. Posłuchajcie jej piosenki z przesłuchania!

„Wiedźmin: Syreny z głębin”, tak brzmi głos Essi!

„Trochę poświęcenia" to jedno z piękniejszych i na pewno bardzo wzruszających opowiadań z wiedźmińskiego uniwersum. Informacja o stworzeniu jego filmowej adaptacji pt. „Wiedźmin: Syreny z głębin” ucieszyła fanów.

Chociaż nie ma jeszcze wielu informacji na temat animowanej produkcji autorstwa Studia Mir, to wiadomo już kto użyczy głosu Essi Daven. W filmie „Wiedźmin: Syreny z głębin” głosu słynnej śpiewaczce użyczy Christina Wren.

Aktorkę zobaczyć mogliśmy w takich projektach, jak „Człowiek ze stali”, gdzie zagrała u boku Henry’ego Cavilla i nadchodzącej produkcji „Armia Umarłych: Lost Vegas” Zacka Snydera u boku Anyi Chalotry.

Aktorka zamieściła w czerwcu 2022 roku na swoim Instagramie kilka zdjęć z sesji nagraniowej "Sirens of the Deep" wraz z komentarzem:„Chciałam śpiewać w filmie animowanym, odkąd byłem dzieckiem, a w zeszłym tygodniu doznałem największej radości, że to marzenie się spełniło.“. W poniższym klipie można usłyszeć jej cover utworu „Jolene” Dolly Parton, który nagrała jako przesłuchanie do anime.

Wiadomo już, że w tworzenie ścieżki dźwiękowej do "Wiedźmina: Syreny z głębin" zaangażowany jest kompozytor 2. i 3. sezonu Wiedźmina, Joseph Trapanese.

Jeśli chcecie posłuchać jak brzmieć będzie głos Essi Daven zachęcamy was do posłuchania nagrania zamieszczonego poniżej.