Wiedźmin. Ta adaptacja Ziarna Prawdy bije na głowę anime Netflixa! Dostała właśnie polski dubbing!

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=woRvNHJgvKE Zdjęcie poglądowe

Wiedźmin

Wiedźmin. Ta adaptacja Ziarna Prawdy bije na głowę anime Netflixa! Dostała właśnie polski dubbing!

2024-07-11 11:32

Lihtar Studio już jakiś czas temu przygotowało niezwykłą animację, która do gustu przypadła miłośnikom prozy Andrzeja Sapkowskiego. The Witcher tribute video to adaptacja jednego z opowiadań o Geralcie. Teraz możemy zobaczyć je z polskim dubbingiem! I trzeba przyznać - brzmi to świetnie!

Ten fanowski projekt wiedźmiński bije Netflixa na głowę! Ziarno Prawdy doczekało się animowanej adaptacji:

"Obejrzyj nasz wciągający animowany zwiastun przedstawiający zapadającą w pamięć opowieść Nivellen ze świata Wiedźmina. Wyreżyserowana przez Edwarda Kurchevsky'ego i z udziałem naszych utalentowanych uczniów, ta europejska adaptacja „Ziarna prawdy” w stylu anime ukazuje transformację i odkupienie Nivellena. Subskrybuj nasz kanał, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat naszego fanowskiego projektu Wiedźmin!" - czytamy w opisie wideo na YouTubie.

Chociaż dostępny jest na ten moment jedynie zwiastun, to już widzimy, że twórcy trzymali się materiału źródłowego zdecydowanie mocniej niż Netflix. Przypominamy, że w 2024 roku zadebiutować ma w wymienionym serwisie kolejna animacja z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Wiedźmin. Syreny z głębin to historia napisana na podstawie opowiadania ,,Trochę poświęcenia", gdzie w roli głównej wystąpiła pewna bardka, a tuż obok niej... syrena!

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Wiedźmin. Genialna i wierna opowiadaniom animacja doczekała się polskiego tłumaczenia!

Animacja od Lihtar Studio trafiła do sieci z fanowskim dubbingiem. Trzeba przyznać, że brzmi to... genialnie! Twórcy zachowali w nagraniu pełen profesjonalizm, wybór głosów również nie budzi kontrowersji. Wideo możecie zobaczyć poniżej. Ciekawe, czy spodoba się wam tak bardzo, jak nam!

Wiedźmin QUIZ. Dopasuj stolicę do królestwa!

Pytanie 1 z 10
Cidaris:
Listen on Spreaker.