Wiedźmin

Wiedźmin - TOP 7 najlepszych cosplayerek. Wyglądają, jak wycigąnięte z gry!

2024-06-24 14:14

Stworzenie dobrego cosplayu to prawdziwa sztuka! Kostium powinien nie tylko być jak najbardziej podobny do tego, który posiada postać z filmu, serialu, książki, mangi czy anime. Musi również oddawać jej ducha! Chociaż strojów z Wiedźmina znajdziemy wiele, to niektóre naprawdę zasługują na szczególna uwagę. Te dziewczyny naprawdę się postarały!

Uniwersum Wiedźmina cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce! Na całym świecie dobrze już znają tego łowcę potworów, a to za sprawą nie tylko książek Andrzeja Sapkowskiego lecz również gier CD Projekt Red i oczywiście serialu Netflixa. Cospleyrzy nie raz prezentowali już swoje własne wiedźmińskie zbroje i suknie czarodziejek. Niektóre z ich projektów naprawdę potrafią zwalić z nóg! Specjalnie dla was wybraliśmy 7 niesamowitych kobiecych stylizacji inspirowanych światem Geralta z Rivii. Znajdziecie je w poniższej galerii. 

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Wiedźmińskie cosplaye podziwiać można również między innymi podczas festiwalu fantastyki Pyrkon w Poznaniu. Poniżej możecie zobaczyć, kogo udało nam się spotkać w 2024 i 2023 roku!

Wiedźmin QUIZ: Jak dobrze znasz Triss Merigold?

Pytanie 1 z 12
Triss Merigold pochodziła:
Listen on Spreaker.