Więzień bez tronu. Nowa powieść Holly Black w maju 2024!

i

Autor: Canva.com /oficjalne okładki książek Zdjęcie poglądowe

Książki

Więzień bez tronu. Nowa powieść Holly Black w maju 2024!

2024-04-26 11:43

Więzień bez tronu w Polsce już w maju! Holly Black, niekwestionowana Królowa Elfów, przedstawia krwawe zakończenie dylogii Opowieść z Elfhame, zapoczątkowanej przez "Następcę tronu". Jak potoczą się dalsze losy królewskiego potomka? Pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji powrót do uniwersum Okrutnego księcia i wielki finał dylogii o Dębie!

Premiera nowej książki Holly Black w Polsce już 22.05.2024! Wydawnictwo Jaguar zaprasza na 384 stron emocjonującej przygody z naszymi ulubionymi bohaterami. Wracamy do świata, Okrutnego Księcia i tym razem towarzyszymy Dębowi w jego trudnej misji. Więcej o fabule powieści można przeczytać poniżej.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Uwięziony książę. mściwa królowa. i bitwa, która zdecyduje o przyszłości Elfhame.

Książę Dąb płaci za swoją zdradę. Uwięziony na lodowatej północy może polegać tylko na własnym uroku i umiejętności przetrwania. Kiedy Najwyższy Król Cardan i Najwyższa Królowa Jude starają się za wszelką cenę uwolnić skradzionego spadkobiercę, Dąb musi zdecydować, czy spróbuje odzyskać zaufanie dziewczyny, którą zawsze kochał, czy pozostanie lojalny wobec Elfhame.

Ale w obliczu nowej wojny majaczącej na horyzoncie oraz zdrady czyhającej na każdym kroku ani przebiegłość Dęba, ani jego moc przekonywania nie wystarczą, żeby ocalić wszystkich, których kocha…

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Holly Black to autorka ponad trzydziestu powieści dla młodych czytelników. Jest finalistką Eisner Award oraz Lodestar Award, laureatką nagród Mythopoeic, Nebula Award i Newbery Honor. Jej książki przetłumaczono już na 32 języki, doczekały się też ekranizacji. Mieszka w Nowej Anglii razem z mężem i synem w domu z tajemną biblioteką.

 Źródło: Wydawnictwo Jaguar

Dopasuj bohaterkę do książki, serialu lub filmu fantasy z którego pochodzi!

Pytanie 1 z 10
Inej i Nina -