Undawn

i

Autor: Tencent https://www.youtube.com/watch?v=-6wh24Qw-gw

Gry

Will Smith na zwiastunie nowej gry Undawn. Do graczy zmierza darmowy survival RPG

2023-05-26 11:02

Słuch o grze survival RPG studia Lightspeed & Quantum ostatnio zaginął, natomiast teraz twórcy powracają do nas z dawką informacji oraz nowym zwiastunem z nikim innym, jak Willem Smith'em! Aktor ponownie ma się wcielić w rolę podobną do tej z filmu "Jestem Legendą".

Spory czas temu, Firma Tencent przedstawiła swoją nową darmową grę survival RPG o tytule Undawn. Miała ona zostać wydana w 2021 roku, ale masa opóźnień i problemów sprawiła, że słuch o niej zaginął. Wszystko ma zmienić się 15 czerwca 2023 roku, ponieważ właśnie w tym momencie dostępna jest wstępna rejestracja do gry. Wszystko promowane jest zwiastunem Undawn, który został opublikowany w serwisie YouTube. W roli głównej znalazł się nikt inny, jak Will Smith. Ma on wcielić się w "Legendarnego ocalałego", Treya Jonesa i pojawia się on po to, aby pomóc graczom przetrwać w zniszczonym świecie Undawn.

Twórcy wiele obiecują, a w samej grze znajdziemy sporo mechanik przetrwania, możliwość budowania bazy, duży otwarty świat oraz elementy PVP/PVE. Produkcja ma ukazać się na PC oraz platformach mobilnych już 15 czerwca. Wszystko, co możemy ujrzeć w zwiastunie, mocno przypomina grę PUBG. To akurat nie może dziwić, bo za Undawn stoją zespoły pracujące przy jednym z najpopularniejszym Battle Royal'u. Poniżej sami możecie ocenić najnowszy zwiastun gry studia Tencent's Lightspeed Studios & Level Infinite.

Sam trailer, a szczególnie Will Smith przypomina nam Roberta Neville'a z filmu "Jestem Legendą", a gra bardzo możliwe odnajdzie swoich fanów w swojej własnej niszy. Ogromnym plusem produkcji będzie fakt, iż będzie ona zupełnie za darmo i sami zdołamy ocenić, czy popularny aktor jest tylko chwytem marketingowym, czy stoi za tym coś więcej. Sprawdzicie Undawn 15 czerwca?

Undawn

i

Autor: Tencent https://www.youtube.com/watch?v=-6wh24Qw-gw Link: https://www.youtube.com/watch?v=-6wh24Qw-gw
Koniec Barw szczęścia. Kasia pozbędzie się najcenniejszej rzeczy Stefana przed śmiercią ojca

Czy dałbyś radę wygrać w "Jeden z dziesięciu"? Tylko geniusz zdobędzie 8 punktów

Pytanie 1 z 10
O którym instrumencie marzył Janko Muzykant z noweli Sienkiewicza?