Manga i Anime

Władca Pierścieni dostanie własne anime. Są pierwsze kadry produkcji! [ZDJĘCIA]

2024-06-12 11:47

Władca Pierścieni po dziś dzień cieszy się ogromną popularnością. Arcydzieło fantasy doczekało się nie tylko ekranizacji, lecz również serialu Pierścienie Władczy od Amazon. W 2026 roku do kin ma trafić również nowy film aktorski Lord of the Rings: The Hunt for Gollum. A już niedługo pojawi się również anime!

Lord of the Rings: The War of the Rohirrim, czyli Władca Pierścieni: Wojna Rohirrimów to pełnometrażowy film anime ze świata Tolkiena. Reżyserem filmu jest Kenji Kamiyama. Autorami scenariusza zostali natomiast Jeffrey Addiss i Will Matthews. Nad anime pracuje studio animacji Sola Entertainment. W sieci właśnie pojawiły się pierwsze ujęcia z animacji i trzeba przyznać, ze internauci po prostu oszaleli na ich punkcie!

Zobacz też: Arcane 2. Ogromna niespodzianka dla fanów League of Legends! Netflix szokuje

Lord of the Rings: The War of the Rohirrim - FABUŁA

W filmie Władca Pierścieni: Wojna Rohirrimów poznamy lepiej historię Helomowego Jaru, który powinni świetnie kojarzyć fani powieści Władca Pierścieni: Dwie wieże. Jednym z głównych bohaterów ma być król Helm Żelaznoręki - dziewiąty król Rohanu i ostatni z pierwszej linii królów.za swoich rządów zmagał się on z licznymi atakami Dunlendingów i najeźdźców ze wschodu. Król ten miał posiadać dwóch synów i córkę i to najprawdopodobniej ich widzimy na grafikach obok tronu.

Władca Pierścieni: Wojna Rohirrimów - kiedy premiera?

Premiera Lord of the Rings: The War of the Rohirrim zaplanowana jest na 13 grudnia 2024.

Władca Pierścieni QUIZ. Z której części pochodzi ten cytat?

Pytanie 1 z 10
Krasnoludem się nie rzuca!
Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!