Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Kwiecień 2024: Wysoko oceniany hit 2023 r. otrzyma tryb współpracy!

2024-04-11 10:37

Xbox Game Pass słynie zarówno z dostarczania graczom świeżych tytułów AAA, jak i gier niezależnych. Bez wątpienia jednym z nich jest bohater tego artykułu, czyli Brotato, który otrzymał tryb lokalnej współpracy w ramach bezpłatnej aktualizacji.

Brotato ukazało się po raz pierwszy na platformie Steam latem 2023 roku i stał się z miejsca wielkim hitem. W chwili pisania tego tekstu gra Brotato cieszy się „w przeważającej mierze pozytywną” oceną ogólną na Steam i w Xbox Game Pass. Gra studia Blobfish dołączyła do usługi Microsoft'u na początku 2024 r. Gra w stylu Vampire Survivors jest również dostępna na PlayStation i Switch, chociaż użytkownicy tej platformy będą musieli ją kupić.

Czytaj też: Xbox Game Pass Kwiecień 2024 z długo wyczekiwanym hitem 2023 r. Gra 9/10 w usłudze

Brotato z trybem lokalnej współpracy i ogromnym DLC

Chociaż Brotato zyskało wiele pochwał, powszechną krytyką był brak lokalnego trybu współpracy. Jak ogłoszono podczas transmisji live, Brotato otrzyma tego lata tryb coop'a w ramach bezpłatnej aktualizacji. Konkretna data premiery tej długo oczekiwanej nowej funkcji nie została jeszcze ogłoszona, ale będzie ona dostępna dla użytkowników na wszystkich platformach, a nie tylko w ramach usługi Game Pass.

Lokalna kooperacja może być główną nowością w nadchodzącej bezpłatnej aktualizacji Brotato, ale będzie w niej coś jeszcze. Gracze będą mogli również spodziewać się zmian w balansie, poprawek niektórych utrzymujących się błędów w grze oraz „nowej zawartości wzbogacającej rozgrywkę”. Prócz tego, fani mogą oczekiwać też zapowiedzianego DLC o nazwie „Abyssal Terrors”. Będzie ono zawierało ponad 10 nowych postaci, broni i ponad 30 przedmiotów do zebrania w „20 nowych wyzwaniach”.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

QUIZ: Czy rozpoznasz konsolę do gier na podstawie zdjęcia kontrolera? Nie zgadniesz wszystkich!

Pytanie 1 z 14
Jaka konsola do gier jest powiązana z tym kontrolerem?
Nunchuck