Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Kwiecień 2024 z najnowszym hitem 9/10. Fani mogą pobierać świetną grę

2024-04-22 7:27

W ramach subskrypcji Xbox Game Pass regularnie pojawiają się i wychodzą z niej świetne gry — niektóre nowe tytuły można grać już od dnia premiery, a inne dodawane są regularnie co miesiąc. Teraz dowiedzieliśmy się, że do abonamentu trafi prawdziwy hit 2023 r., który podbił serca fanów.

ARK: Survival Ascended pojawi się w ramach Xbox Game Pass

Jak ogłoszono w tweecie z konta Xbox Game Pass na X, ARK: Survival Ascended pojawi się w Xbox Game Pass 1 kwietnia i będzie dostępny w chmurze, PC i Xbox Series X/S. Tytuł opracowany przez Studio Wildcard, to gra survivalowa w otwartym świecie, kładąca duży nacisk na tworzenie przedmiotów i budowanie baz, będąca ulepszoną wersją oryginalnej gry ARK: Survival Evolved, która wykorzystuje silnik Unreal Engine 5 w celu ulepszenia grafiki i fizyki.

Czytaj też: Xbox Game Pass Kwiecień 2024 zapowiada się wyśmienicie! 9 gier trafi do usługi

Warto zauważyć, że ARK: Survival Evolved jest już dostępny w ramach Game Pass i można w nią grać ze wszystkimi różnymi dodatkami dzięki pakietowi ARK: Ultimate Survivor Edition, który zawiera grę podstawową i całą zawartość objętą obiema przepustkami sezonowymi. Ta sama zawartość będzie dostępna w podstawowej wersji Survival Ascended po ponownym wydaniu DLC do Survival Ascended, ale subskrybenci szukający podglądu tego, co ma do zaoferowania ARK, będą mogli zyskać przewagę dzięki Survival Evolved.

Jako ulepszona wersja jednej z pierwszych dużych gier survivalowych online, Survival Ascended ma wiele do zaoferowania, a przed ewentualną premierą ARK 2 warto rzucić okiem na zaktualizowaną wersję oryginalnego ARK, jeśli chodzi do Xbox Game Pass od 1 kwietnia.

Zawody kartingowe w Bydgoszczy, czyli wielkie ściganie na Kartodromie

QUIZ: Czy rozpoznasz konsolę do gier na podstawie zdjęcia kontrolera? Nie zgadniesz wszystkich!

Pytanie 1 z 14
Jaka konsola do gier jest powiązana z tym kontrolerem?
Nunchuck