Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Kwiecień 2024 zapowiada się niesamowicie! 9 hitów trafi do usługi Microsoft

2024-03-29 17:18

Microsoft odsłonił kurtynę dotyczącą pozostałych gier w ramach subskrypcji Xbox Game Pass, które pojawią się w marcu 2024 r., a także niektórych tytułów, które pojawią się w kwietniu. Ogłoszenie Xbox Game Pass Wave 2 było bardzo oczekiwane i teraz fani mają znacznie lepsze pojęcie o tym, czego mogą się spodziewać po Xbox Game Pass w ciągu najbliższych kilku tygodni.

The Quarry dołączy do Game Pass 20 marca, a Evil West 21 marca. Terra Invicta będzie dostępna dla abonentów PC Game Pass od 26 marca, natomiast Diablo 4, Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged i Open Roads zostaną udostępnione 28 marca. 1 kwietnia Ark: Survival Ascended dołączy do oferty Game Pass, kiedy to wersja F1 23 w chmurze będzie dostępna w ramach Xbox Game Pass Ultimate od 2 kwietnia. Wreszcie nadchodzi Superhot: Mind Control Delete do Xbox Game Pass 2 kwietnia, a abonenci mogą spodziewać się ogłoszenia Wave 1 z kwietnia 2024 r. również tego samego dnia.

Czytaj też: Xbox Game Pass Marzec 2024 ze świetną końcówką miesiąca! Świetne gry zmierzają do usługi

Gry Xbox Game Pass na marzec i kwiecień 2024:

  • The Quarry (chmura/Konsole) – 20 marca
  • Evil West (chmura/konsole/PC) – 21 marca
  • Terra Invicta (PC) – 26 marca
  • Diablo 4 (konsole/PC) – 28 marca
  • Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged (chmura/konsole/PC) – 28 marca
  • Open Roads (chmura/konsole/PC) – 28 marca
  • Ark: Survival Ascended (Cloud/PC/Xbox Series X) – 1 kwietnia
  • F1 23 (chmura) – 2 kwietnia (tylko Xbox Game Pass Ultimate)
  • Superhot: Mind Control Delete (chmura/konsole/PC) – 2 kwietnia

Jeśli chodzi o nowe gry w ramach subskrypcji Xbox Game Pass, które pojawią się w ciągu najbliższych kilku tygodni, można wyróżnić kilka wyjątkowych tytułów. The Quarry to horror studia Supermassive, podobny do Until Dawn studia, natomiast Diablo 4 to pierwsza gra Activision, która trafi do Game Pass po przejęciu. Hot Wheels Unleashed 2: Turbocharged to miły dodatek, ponieważ pierwsza gra Hot Wheels Unleashed opuści Game Pass pod koniec miesiąca.

Czytaj też: PS Plus i Xbox Game Pass Marzec 2024 nie są potrzebne, żeby zagrać za darmo w świetną grę!

Hot Wheels Unleashed nie jest jedyną grą, która 31 marca opuści Xbox Game Pass. Potwierdzono również, że pozostałe gry wymienione w sekcji "Xbox Game Pass wkrótce opuszczą subskrypcję". Infinite Guitars i MLB The Show 23 dołączą do Hot Wheels Unleashed, chociaż dołączenie do składu MLB The Show 24 złagodzi skutki odejścia MLB The Show.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?