Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Marzec 2024: gracze mogą odbierać hit ze setką możliwych zakończeń

2024-03-26 7:37

The Quarry jest już dostępny dla abonentów Xbox Game Pass. Słynny survival horror to dziewiąty tytuł, który trafi do usługi subskrypcyjnej Microsoftu w marcu 2024 roku, a także 36. dodatek do Xbox Game Pass od przełomu roku.

The Quarry dołącza do Xbox Game Pass na Marzec 2024

Gra The Quarry, stworzona przez weteranów horrorów z Supermassive Games, została wydana w czerwcu 2022 roku i spotkała się z uznaniem krytyków. Wielu recenzentów chwaliło atmosferę gry, narrację opartą na wyborach i ogólny scenariusz, który ich zdaniem skutecznie połączył ekstremalne napięcie z momentami lekkości. The Quarry było nominowane do sześciu nagród i obecnie ma prawie 7500 „bardzo pozytywnych” recenzji na Steamie.

Czytaj też: Xbox Game Pass Kwiecień 2024 zapowiada się wyśmienicie! 9 gier trafi do usługi

Warto zaznaczyć, że The Quarry jest dostępne wyłącznie na konsolach i za pośrednictwem Xbox Cloud Gaming. Chociaż niektóre tytuły Xbox Game Pass czasami pomijają komputery PC, najczęściej dzieje się tak w przypadku gier bez portów. Microsoft nie wyjaśnił szczegółowo decyzji o nieudostępnianiu The Quarry użytkownikom PC Game Pass.

Czytaj też: Xbox Game Pass Marzec 2024 ze świetną końcówką miesiąca! Świetne gry zmierzają do usługi

The Quarry dodatkowo wzmacnia i tak już długą listę wysokiej jakości horrorów w ramach Xbox Game Pass. Jej debiut nastąpi zaledwie dwa miesiące po tym, jak biblioteka subskrypcji Microsoftu powiększyła się o kolejną parę dobrze przyjętych horrorów, takich jak „Thes Who Remain” i „Remake” Resident Evil 2.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Call of Duty. QUIZ! Tylko prawdziwi fani zdobędą 10 na 10

Pytanie 1 z 10
Kto jest jednym z głównych antagonistów serii Modern Warfare?