Ciri i Yennefer

i

Autor: Epic Games

Fortnite

Yennefer i Ciri w Fortnite! Gracze liczą również na powrót Geralta z Rivii

2023-06-22 12:18

Fortnite wiele razy zaskakiwał graczy nowymi zawartościami w sklepie. Przez grę przewinęły się najróżniejsze postacie z wielu uniwersów. Jakiś czas temu w produkcji Epic Games gościł Biały Wilk Geralt z Rivii, a teraz do produkcji mają zostać dodane Yennefer oraz Ciri. Zerknijcie na ich pierwsze zdjęcia.

Spis treści

  1. Yennefer i Ciri w Fortnite
  2. Czy Geralt wróci do Fortnite?

Yennefer i Ciri w Fortnite

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem książek, seriali czy gier wideo, to wszyscy, którzy znają Wiedźmina, znają Ciri oraz Yennefer. Księżniczka Cintry, córka cesarza Niflgaardu, podopieczna Geralta z Rivii oraz Czarodziejka, żona Geralta, przybrana matka Ciri, członkini Rady i Loży dołączają do Fortnite! Epic Games postarało się ponownie zaskoczyć swoich graczy, tym samym oferując nowe warianty kosmetyczne w swoim sklepie. Jesteście ciekawi, jak prezentują się bohaterki?

Za sprawą nowych informacji dowiadujemy się, że Ciri i Yennefer zostaną wydane między 23 a 24 czerwca w Fortnite Rozdział 4 Sezon 3. Skórki prawdopodobnie pojawią się w sklepie z przedmiotami na krótko przed premierą 3 sezonu Wiedźmina w serwisie Netflix, 29 czerwca. Teraz pełna skórka Ciri oraz Yennefer z Vengerbergu została ukazana w Fortnite i pod każdym względem wyglądają one niesamowicie.

Yennefer z Vengerbergu otrzyma megaskop, plecak z ptasią czaszką, emotkę czarnych skrzydeł i szybowiec bazyliszka. Aktualnie nie wiemy jakie elementy dodatkowe otrzyma Ciri. Również w tej chwili nie mamy żadnych szczegółów na temat tego, ile Ciri lub Yennefer będą kosztowały w Fortnite, jednak spodziewamy się, że strój będzie wyceniony na około 1600 V-dolców.

Czy Geralt wróci do Fortnite?

Nie, niestety, ale Geralt z Rivii nie wróci do Fortnite. Powodem tego jest byciem częścią przepustki bojowej sezonu 1 rozdziału 4. Fani Wiedźmina mieli już szansę odzyskać Geralta w Fortnite Rozdział 4 Sezon 1. W tamtych czasach kultowy Wiedźmin był „sekretną skórką” tego sezonu, dzięki czemu posiadacze przepustki bojowej mogli odblokować go bez dodatkowych opłat.

Geralt

i

Autor: Epic Games
Jacek Sasin wygwizdany podczas ceremonii otwarcia Igrzysk Europejskich 2023

Od jakich słów pochodzą polskie wulgaryzmy? Sprawdź, czy zgadniesz

Pytanie 1 z 9
„Ku*wa” to wulgaryzm pochodzący z czasów prasłowiańskich (oryginalna pisownia – kurъ). Pochodzi on od zwierzęcia. Którego?