LEGO

Zestaw LEGO Ideas z gry Among Us zachwycił fanów. Zobaczcie, jak wygląda!

2024-01-27 8:00

Autorski zestaw od BrickRealm101 zaprezentowany na stronie LEGO Ideas inspirowany jest grą Among Us! Ten niezwykle ciekawy projekt bardzo spodobał się fanom, co oznacza, że jeśli przejdzie akceptacje LEGO, za jakiś czas może się pojawić na sklepowych półkach. Zobaczcie, jak wygląda zestaw Among Us: The Skeld z klocków LEGO.

Spis treści

  1. LEGO Ideas, zestaw Among Us: The Skeld
  2. LEGO Among Us – czy zestaw trafi na rynek?

Model z klocków odwzorowujący statek z Among Us zdobył 10000 głosów w ramach projektu LEGO Ideas. Oznacza to, że ten zabawny zestaw nawiązujący do popularnej gry zostanie oceniony przez duńskiego producenta klocków i za jakiś czas może trafić na sklepowe półki!

LEGO Ideas, zestaw Among Us: The Skeld

Gra Among Us zyskała sławę w 2020 roku. Gracze spędzili w niej wiele godzin, próbując znaleźć sabotażystę statku. Ta bardzo ciekawa gra przyciągnęła uwagę milionów graczy nic więc dziwnego, że jeden z jej fanów postanowił stworzyć klockową wersję statku. Zestaw składa się z 2998 elementów i zawiera powiększoną dioramę ze szczegółowym wyposażeniem i niestandardowymi naklejkami przedstawiającymi najbardziej rozpoznawalną mapę ze świata Among Us. Zestaw przedstawia słynne lokalizacje takie jak kawiarnia, magazyn i reaktor. Znajdują się w nim również niestandardowe minifigurki małych członków załogi. Zdjęcia autorskiego projektu znajdziecie w galerii poniżej.

LEGO Among Us – czy zestaw trafi na rynek?

Zestaw inspirowany grą zachwycił fanów LEGO i zdobył 10 000 głosów poparcia dla projektu. Oznacza to, że projekt ten zostanie oficjalnie rozpatrzony przez firmę LEGO. Pomysł zbada „Komisja recenzyjna LEGO”, złożona m.in z projektantów i menedżerów produktu. Przegląd tego zestawu rozpocznie się w maju 2024 r. Komisja rozpatrywać będzie wtedy projekty, które w okresie od stycznia 2024 r. do maja 2024 r. zbiorą poparcie 10 000 zwolenników. Jeśli projekt dostanie “zielone światło” to wejdzie w najdłuższą fazę projektu i rozwoju. W tym czasie projektanci modeli LEGO udoskonalają produkt i opracowują go do wydania, co może potrwać kilka miesięcy. Przy odrobinie szczęścia projekt LEGO Among Us może pojawić się w 2025 roku, czyli na piątą rocznicę gry.

Quiz. Anime z kanału Polonia 1. Pamiętasz te bajki?

Pytanie 1 z 15
Jak miała na imię przybrana matka Mowgliego?
Czy Lego to zabawa dla dorosłych? | Tak trzeba żyć #14 Eska