LEGO

Zestawy LEGO Disney na 2024 r. Perełki dla fanów bajek! Stitch, Elsa i wiele więcej

2024-06-16 17:33

Kolekcja LEGO inspirowana Disneyem cieszy się ogromną popularnością. Rzeczywiście, kto nie uwielbia świata Disneya? Teraz firma wreszcie wypuściła całą gamę nowych zestawów LEGO Disney, w tym zestawy BrickHeadz i Duplo, które czerpią inspirację z magicznego świata.

Spis treści

  1. LEGO Disney Stitch — 43249
  2. LEGO Disney Doniczka Izabeli — 43237
  3. LEGO Disney Ramka na zdjęcia i pudełko na biżuterię Mirabel — 43239
  4. LEGO BrickHeadz Stitch
  5. LEGO Duplo Elsa i Bruni w Zaczarowanym Lesie — 10418
  6. LEGO Duplo Mack na wyścigu — 10417

LEGO Disney Stitch — 43249

Stich to z pewnością jedna z najbardziej lubianych postaci Disneya. Pamiętacie słynny cytat o rodzinie z filmu Lilo i Stich? Przedstawiona wersja to pozycja obowiązkowa dla fanów Disneya w wieku i została sklasyfikowana od dziewięciu lat. Nawet dorośli będą czerpać przyjemność z wciągającego budowania, jakie zapewnia ten zestaw. LEGO Stitch składa się z 730 elementów i posiada obrotową głowę oraz ruchome uszy.

Czytaj też: LEGO Marvel z nowymi zestawami na 2024 r. Ikoniczni bohaterowie już niedługo w sprzedaży

LEGO Disney Stitch — 43249

i

Autor: LEGO

LEGO Disney Doniczka Izabeli — 43237

Ten zestaw LEGO Disney z pewnością pobudzi wyobraźnię fanów Disneya w wieku od dziewięciu lat. Zbudowaną z klocków doniczkę z koszykiem na zawiasach można otworzyć, aby odsłonić ukryty pokój zawierający zabawne detale z filmu, takie jak pokój Isabeli pełen akcesoriów. Baw się, poczuj magię i złóż 641 elementów!

LEGO Disney Doniczka Izabeli — 43237

i

Autor: LEGO

LEGO Disney Ramka na zdjęcia i pudełko na biżuterię Mirabel — 43239

Najmłodsi miłośnicy Disneya będą zachwyceni tym zestawem LEGO, ponieważ ten zestaw to coś więcej niż tylko zabawa i budowanie. Zestaw składający się z 334 elementów zawiera ramkę na zdjęcia i stojak, dzięki czemu możesz wyświetlać zdjęcia swoje i swoich bliskich. Istnieją również dodatkowe klipy do mniejszych zdjęć. To oczywiście nie wszystko, LEGO pomyślało także o szkatułce na biżuterię z miejscem na bransoletkę.

LEGO Disney Ramka na zdjęcia i pudełko na biżuterię Mirabel — 43239

i

Autor: LEGO

LEGO BrickHeadz Stitch

Ten inspirowany Disneyem zestaw LEGO BrickHeadz, dostępny wyłącznie na stronie LEGO, składa się ze 152 elementów. Taka wersja Sticha z pewnością będzie świetnie wyglądała w Twojej kolekcji LEGO BrickHeadz.

LEGO BrickHeadz Stitch

i

Autor: LEGO

LEGO Duplo Elsa i Bruni w Zaczarowanym Lesie — 10418

Dzięki temu zestawowi maluchy mogą zanurzyć się w zaczarowanym lesie z serii filmów Kraina Lodu. W zestawie znajdują się postacie z drugiej części bajki, m.in. Elsa, Bruni i magiczny koń wodny Nokk. Dostępna jest także figurka ziemskiego giganta.

LEGO Duplo Elsa i Bruni w Zaczarowanym Lesie — 10418

i

Autor: LEGO

LEGO Duplo Mack na wyścigu — 10417

Zaprojektowana na nowo ciężarówka Mack z klocków LEGO z pewnością zapewni przedszkolakom mnóstwo dobrej zabawy. Tak, ten zestaw zajmie dzieci przez wiele godzin, odtwarzając sceny z filmu Auta Disneya i Pixara.

LEGO Duplo Mack na wyścigu — 10417

i

Autor: LEGO
LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

LEGO QUIZ: Sprawdź, ile wiesz o klockowym imperium

Pytanie 1 z 11
W którym roku firma przyjęła oficjalnie nazwę LEGO?