Zmierzch

i

Autor: TVN / Monolith/x-news

Zmierzch

Zmierzch QUIZ. Czy pamiętasz słynne cytaty z sagi? Sprawdź się!

2024-06-11 19:49

Saga Zmierzch autorstwa Stephenie Meyer cieszyła się dawniej niezwykłą popularnością. Pierwsza książka ukazała się w Polsce 1 stycznia 2007 roku. Od tego momentu oszaleliśmy na punkcie miłości pomiędzy wampirem i zwyczajną nastolatką! Isabella Swan, Edward Cullen, Jacob Black, przeszli już do historii! Ale czy pamiętasz, jakimi słowami się wsławili?

Pamiętasz kto to powiedział? Dopasuj postać  z sagi Zmierzch do cytatu! Jeśli czytaliście książki Stephenie Meyer to z pewnością pamiętacie kilka kultowych kwestii. Te pięć książek, które napisała amerykańska pisarka było inspiracją nawet dla innych twórców. Bez Zmierzchu, nigdy nie powstałoby 50 twarzy Greya, a seriale Pamiętniki Wampirów i Czysta Krew nie zyskałyby tak ogromnej popularności! Sprawdźcie się w naszym quizie i odkryjcie, czy jesteście prawdziwymi fanami historii Belli, Edwarda i ich przyjaciół.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Zmierzch QUIZ. Kto to powiedział?

Jak dobrze pamiętacie cytaty ze Zmierzchu? Sprawdźcie się w naszym quizie! Niektóre będą banalnie proste, inne bardzo trudne! Jeśli jesteście jednak prawdziwymi fanami serii i czytaliście ją więcej niż raz, to nie powinniście mieć problemu uzyskać 10 na 10 punktów!

Zmierzch QUIZ. Kto to powiedział? Dopasuj postać do cytatu!

Pytanie 1 z 10
Jak ja uwielbiam szczęśliwe zakończenia! Są takie rzadkie.

Zmierzch. Będzie nowa książka o wampirach autorstwa Stephenie Meyer?

Autorka Zmierzchu zapowiedziała w 2023 roku dwie kolejne części sagi. Fani mogą już oczekiwać książek z niecierpliwością, bo wspomniała, że tym razem czekają na nas zupełnie nowe historie z jej mrocznego świata. W przeciwieństwie do Słońca w mroku kolejne tomy Zmierzchu nie będą pisane z perspektywy Edwarda. Jaki jest powód? W jednym  z wywiadów Meyer tłumaczy, że podczas pisania odczuwała wciąż „niepokój” i „nie było to super przyjemne”. 

Listen on Spreaker.