Zmierzch

i

Autor: fot.: TVN / Monolith

Zmierzch

Zmierzch QUIZ. Ile pamiętasz z kultowej sagi o wampirach? Wielki test wiedzy dla fanów!

2024-06-20 9:15

Zmierzch był serią książek i filmów, które porwały nastolatków i dorosłych na całym świecie. Historia miłosna Belli i Edwarda stała się inspiracją również dla innych pisarzy, a moda na wampiryzm ogarnęła na świat po raz kolejny. Jak dobrze pamiętasz sagę Zmierzch? Teraz możesz sprawdzić się w naszym QUIZIE! Wystarczy, że odpowiesz na kilka pytań!

Jeśli możesz żyć wiecznie, to musisz wiedzieć po co żyjesz. - Stephenie Meyer, Zmierzch

Kochacie sagę Zmierzch? My również! To właśnie dlatego stworzyliśmy wyjątkowy test wiedzy z książek i filmów, który pozwoli sprawdzić wam, jak dużo pamiętacie! Saga Zmierzch to seria romantycznych filmów fantasy opartych na serii książek Zmierzch autorstwa Stephenie Meyer. Opowieść o miłości między Bella i Edwardem każdemu wyciskała łzy! Rozwiążcie nas QUIZ i przekonajcie się, czy uda wam się zdobyć 10 na 10 możliwych punktów. Ostrzegamy jednak - to test dla prawdziwych fanów tej serii!

Zmierzch QUIZ. Ile pamiętasz z kultowej sagi? Wielki test wiedzy dla fanów Belli i Edwarda!

Pytanie 1 z 10
Jakie inne nazwisko nosiła Rosalie Cullen?
Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Serial Zmierzch - co już wiemy?

Jak podał serwis The Hollywood Reporter, popularny „Zmierzch” doczeka się wersji serialowej. Za napisanie scenariusza do nowego serialu odpowiedzialna jest Sinead Daly, która ma w swoim dorobku m.in. "Tell Me Lies", "The Walking Dead: World Beyond", "Dirk Gently’s Holistic Detective Agency". Obecnie trwają próby ustalenia, czy serialowy "Zmierzch" miałby być odświeżoną wersją historii, którą już znamy, czy czymś nowym np. inną opowieścią ze świata Stephenie Meyer.