Sasaki and Miyano (Sasaki and Mayano)

i

Autor: Studio Deen

Anime

Anime. 5 seriali dla par w 2024 r. Te pozycje rozgrzeją wasze serca

2024-06-10 7:31

Czym byłoby przezwyciężanie trudności, przeciwności losu oraz czających się zagrożeń, gdyby nie kluczowy aspekt, jakim jest miłość. To właśnie w seriach anime wiele razy twórcy pozwalali nam zapoznać się z parami, które nierzadko potrafiły sprawić, że każdy, nawet ten najbardziej zrezygnowany mógł ponownie uwierzyć w miłość. W tym artykule przedstawimy Wam 5 najlepszych miłości jakie mogliśmy oglądać podczas seansów z japońskimi serialami animowanymi.

Spis treści

  1. Naruto i Hinata (Naruto)
  2. Vegeta i Bulma (Dragon Ball Z)
  3. Taki i Mitsuha (Your Name)
  4. Ryuji i Tajga (Toradora!)
  5. Sasaki i Miyano (Sasaki i Mayano)

Każdy uwielbia dobre historie romantyczne, a seriale anime dokładają wszelkich starań, aby budować serdeczne relacje ze swoimi bohaterami. Nawet jeśli pojawiają się w nich ninja i kosmiczne uczennice, anime nigdy nie zapomina o chwytaniu za serce. Przykładowo Czarodziejka z Księżyca pokazuje, że bohaterka o kosmicznych mocach wciąż może tęsknić za sercem tajemniczego mężczyzny w smokingu. Aby uczcić najlepsze miłosne pary w anime, oto 5 naszych subiektywnych przykładów, o których musisz wiedzieć.

Czytaj też: 5 najlepszych sportowych anime! Te tytuły spodobają się nie tylko sportowcom

Naruto i Hinata (Naruto)

Lepiej uwierz, że Naruto Uzumaki i Hinata Hyuga to najlepsza para ninja. Miłość Hinaty do Naruto była obecna odkąd uratował ją przed bandą łobuzów, gdy byli dziećmi, ale nie jest łatwo utrzymać uwagę gorącego ninja z Konohy. W miarę jak nieśmiała kunoichi buduje swoją pewność siebie i walczy o swoją miłość, Naruto uczy się także, jak rozumieć i doceniać wszystko, przez co przeszli jako przyjaciele i współpracownicy. Pomimo trudnej przeszłości bycia sierotą-wyrzutkiem, w końcu znajduje swój wspólny dom z Hinatą.

Czytaj też: 8 najlepszych anime dla fanów Naruto! Te tytuły pokocha każdy fan Uzumaki

Naruto i Hinata (Naruto)

i

Autor: IMDB

Vegeta i Bulma (Dragon Ball Z)

Vegeta i Bulma dołączają do tej listy jako najciekawsza para z Dragon Ball Z. Vegeta jest idealnym przykładem męskiego tsundere w anime. Dumny książę saiyanów nie odpowiada przed nikim, z wyjątkiem swojej żony Bulmy. Odkąd poznał Bulmę, wojownik o zimnym sercu powoli przemienia się w człowieka rodzinnego, który teraz niechętnie spędza dni w centrach handlowych i kurortach. Nie okazuje zbyt wielu emocji, ale stara się być dobrym mężem dla Bulmy. Choć oboje wdają się w zawzięte spory o to, kto powinien zmywać naczynia, niebiesko włosa bohaterka zwykle stawia na swoim. Zawsze miło jest widzieć, jak niegdyś bezwzględny książę godzi się ze swoją partnerką.

Czytaj też: 6 najlepszych anime dla fanów Dragon Ball! Te tytuły pokocha każdy fan Son Gok

Vegeta i Bulma (Dragon Ball Z)

i

Autor: IMDB

Taki i Mitsuha (Your Name)

Miłość podbija wszystko, nawet czas i przestrzeń, a najlepszym tego przykładem jest arcydzieło Makoto Shinkai. Para anime Taki i Mitsuha przeciwstawiła się wszelkim przeciwnościom losu w przebojowym filmie Shinkai Your Name. Bohaterowie filmu w tajemniczy sposób rzucają okiem na swoje codzienne życie, a gdy ich życia się zderzają, Taki i Mitsuha w końcu zakochują się w sobie.

Czytaj też: 5 najbardziej dochodowych anime wszech czasów. Będziecie zaskoczeni!

Taki i Mitsuha (Your Name)

i

Autor: IMDB

Ryuji i Tajga (Toradora!)

Dla fanów anime romcom, Toradora! będzie popularnym serialem z końca XXI wieku, szczególnie popularnym ze względu na pozornie lekką historię, która szybko zagłębia się w głębsze, bardziej skomplikowane tematy. Sercem tego szkolnego dramatu są Taiga i Ryuuji, stąd tytuł, który można przetłumaczyć jako Tygrys x Smok. Odwracając schematy i skupiając się mocno na tym, że rzeczy nie zawsze są takie, jakimi się wydają, otrzymujemy męskiego bohatera, który pomimo swojej przerażającej twarzy lubi prace domowe i prowadzenie domu, oraz bohaterkę przypominającą lalkę, która ma najsilniejszy cios na ziemi. W tym serialu chłopak nie tylko poznaje dziewczynę, ale po skrzyżowaniu ścieżek oboje łączą siły, aby zakochać się w sobie, co ostatecznie prowadzi do jednego z najbardziej kultowych wyznań anime wszech czasów.

Czytaj też: 5 najlepszych gier anime, które musicie znać! Te produkcje pokocha każdy fan japońskich filmów animowanych!

Ryuji i Tajga (Toradora!)

i

Autor: J.C.Staff

Sasaki i Miyano (Sasaki i Mayano)

Tytułowe postacie, Sasaki i Miyano, sprawiły, że kilku fanów piszczało z radości za sprawą historii w tej 12-odcinkowej serii anime Studia Deen. Dzieląc się miłością do popularnego gatunku mangi, para w końcu staje się intymna i rozwija do siebie niesamowite uczucia.

Czytaj też: 5 najlepszych anime z gatunku Cyberpunk, które musisz obejrzeć! Ranking uwielbianych produkcji [LISTA]

Sasaki and Miyano (Sasaki and Mayano)

i

Autor: Studio Deen
Niewydolność serca, zawał, udar. Polacy zmagają się z powikłaniami sercowymi po COVID-19

QUIZ: Jaką postacią z Dragon Ball’a jesteś? Bliżej ci do Son Goku, Vegety, a może Cell'a?

Pytanie 1 z 9
Dowiadujesz się, że jest ktoś silniejszy od ciebie. Twoja reakcja to: