Jinx Arcane

i

Autor: Riot / Netflix

Arcane

Arcane 2. Ogromna niespodzianka dla fanów League of Legends! Netflix szokuje

2024-06-12 10:44

Netflix rzadko daje zielone światło mediom fizycznym, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to przede wszystkim usługa przesyłania strumieniowego. Jednak zaskakująco odchodząc od swojej domeny cyfrowej, zatwierdziła wydanie pierwszego sezonu Arcane w rozdzielczości 4K i Blu-ray za pośrednictwem GKIDS.

Arcane to hit na skalę światową, który pokochali nie tylko sympatycy League of Legends. Produkcja Netflixa, w porównaniu do Wiedźmina, okazała się strzałem w dziesiątkę i godnym rozwinięciem świata Runeterry. Teraz serial doczeka się kolejnej ekspansji, tym razem na nasze czytniki Blu-Ray

Czytaj też: Arcane 2: FABUŁA, zwiastun, plakat, postacie. Wszystko, co musisz wiedzieć o nowym sezonie serialu!

Sezon 1 Arcane na Blu-Ray, ale...

Niestety, jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi lub Kanadą, nie będziesz mógł, miejmy nadzieje na razie, zdobyć fizycznej kopii pierwszego sezonu Arcane. Zgodnie z zasadami wysyłki i polityką GKIDS, firma może wysyłać zakupy wyłącznie do „klientów mieszkających w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie (w przypadku wybranych tytułów) i na terytoriach Stanów Zjednoczonych” ze względu na „ograniczenia w licencjach” u swoich partnerów.

Czytaj też: League of Legends z Wampirami. Riot wprowadza nowy tryb PvE

Fani na całym Reddicie świętują wiadomość o fizycznej premierze pierwszego sezonu Arcane, a wielu wyraża swoje podekscytowanie i ulgę, że serial nie przepadnie w mediach. W czasach, gdy w branży rozrywkowej dominują usługi przesyłania strumieniowego, perspektywa udostępnienia Arcane na nośnikach fizycznych uspokaja fanów zaniepokojonych dostępnością i trwałością ich ulubionych programów.

Premiera Arcane w rozdzielczości 4K i Blu-ray nastąpi jeszcze w tym roku.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Arcane QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z serialu Netflix na podstawie League of Legends

Pytanie 1 z 12
Kto uczynił Mel najbogatszą osobą w Piltover?