Pamiętniki Wampirów QUIZ. Jak dobrze pamiętasz serial i jego bohaterów?

i

Autor: Grafika promująca sezon/ materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

SERIALE

Będą nowe Pamiętniki Wampirów? Franczyza może znów ożyć!

2024-07-11 12:34

O nowej sadze Zmierzch mówi się od dłuższego czasu. Historia Belli i Edwarda ma znów ożyć, a najpewniejsze wydają się plotki i tym, że będzie to animacja oparta o książki Stephenie Meyer. Ale to nie jedyne wampiry, na których powrót fani czekają. Czy Pamiętniki Wampirów powrócą do nas po latach?

Pamiętniki Wampirów to nie jedyny serial, który oglądaliśmy na podstawie wykreowanego przez L.J. Smith świata. Nie wszyscy zresztą wiedzą, że pierwotna trylogia Pamiętniki Wampirów ukazała się w papierowym wydaniu już w 1992 roku! Ekranizacji książki doczekały się jednak dopiero w roku 2009. Serial liczył osiem sezonów, a jego ostatni odcinek emitowany był w marcu 2017 roku. 

The Originals i Wampiry: Dziedzictwo to seriale, które przyciągnęły wiernych widzów serii oryginalnej. Ale czy na tym koniec? Te historie już się zakończyły, co nie oznacza, że nie powstaną kolejne!

Zobacz też: Wiedźmin. Ta adaptacja Ziarna Prawdy bije na głowę anime Netflixa! Dostała właśnie polski dubbing!

Wiedźmin. 3 miejsca w Polsce, który musi odwiedzić każdy fan książek i gier!

Będą nowe Pamiętniki Wampirów? Franczyza może znów ożyć!

Julie Plec, która była jedną z twórców serialu Pamiętniki Wampirów, w rozmowie z portalem Screen Rant zdradziła, że ma pomysł i historię, którą chciałaby opowiedzieć widzom! Sugerowała również, że to książki są największym źródłem inspiracji. Powrót do Mystic Falls w Wirginii byłby z pewnością czymś, na co widzowie czekają od lat. Czy Stefan i Damon mogliby jeszcze powrócić? Może nowy serial opowiedziałby ich historię sprzed lat, gdy poznali piękną Katherine Pierce!

Zobaczcie też zdjęcia w naszej galerii - Grał Damona Salvatore. Jak dziś wygląda Ian Somerhalder?

Pamiętniki Wampirów: QUIZ. Ile pamiętasz z serialu? Sprawdź już teraz!

Pytanie 1 z 10
Jak miała na imię córka Katherine?
Listen on Spreaker.