QUIZ: Jak dobrze znasz świat Bleach'a? Stworzony dla prawdziwych fanów!

i

Autor: Screen: Bleach Zdjęcie poglądowe

Quiz

Bleach QUIZ: Jak dobrze znasz świat Bleacha? Stworzony tylko dla prawdziwych fanów!

Czy wiesz ile jest oddziałów w Seireitei? Czy pamiętasz jak nazywa się Zabójca Dusz Kurosakiego? Jeśli tak, to nasz QUIZ jest wprost stworzony dla Ciebie! Przygotowaliśmy siedem pytań przeznaczonych dla prawdziwych fanów serii. Aktywujcie swoich Zabójców Dusz i stańcie do walki z naszym QUIZEM!

Bleach to serial anime, który emitowany był w latach. 2004 - 2012. 1 lutego 2023 roku trafił w ręce subskrybentów Disney+. Na widzów czeka 16 "sezonów" Bleacha, czyli wszystkie wydane do tej pory 366 odcinki! Prócz tego zobaczyć możecie 13 epizodów Bleach: Thousand-Year Blood War.

Jak dobrze znacie świat Bleach'a? Jesteście gotowi, by się przekonać, czy zasługujecie na tytuł turbo fanów tego popularnego anime? Nasz QUIZ jest gotowy, by przetestować waszą wiedzę! Przygotowaliśmy specjalnie dla was arcytrudne siedem pytań ze świata stworzonego przez Tite Kubo. Przekonajmy się, czy zasługujecie na miano prawdziwych Shinigami, czy może jednak wasza determinacja nie jest odpowiednio silna! Łatwo nie będzie, więc życzymy powodzenia!

Jak dobrze znasz świat Bleach'a? QUIZ: Sprawdź swoją wiedzę już teraz!

Pytanie 1 z 7
Jak nazywa się bankai Shinjiego Hirako?

Jakie anime obejrzeć na Netflixie?

Wbrew pozorom na najpopularniejszej platformie streamingowej znajdziemy wiele produkcji anime. Które z nich są najlepsze? Na te pytanie odpowiadamy w poniższym artykule!

Czytaj też: Te produkcje anime na Netflixie koniecznie musisz zobaczyć! 

ESKA Summer City w Techies w Krakowie