Call of Duty

i

Autor: Activision

Call of Duty

Call of Duty 2024 wraca do korzeni! Nowy wyciek zdradza informację o Black Ops Gulf War

2024-04-04 8:30

Najnowszy wyciek z Call of Duty Black Ops Gulf Wa na 2024 rok ukazuje trzecie miejsce na broń. Może to oznaczać zarówno powrót do korzeni gry, jak i poważne zmiany w całym wyposażeniu serii. Na tą informację fani tytułu czekali od lat.

Call of Duty Black Ops Gulf War powróci do korzeni

Z roku na rok w serii Call of Duty niewiele się zmienia, no może prócz jeszcze krótszej i dziwniejszej kampanii fabularnej dla jednego gracza. W tym artykule skupimy się jednak na najnowszym wycieku dotyczącym wyposażenia. Ten udostępniony przez ForwardLeaks na X/Twitterze pokazuje trzecie miejsce na broń w kodzie gry CoD z 2024 r., o kryptonimie Black Ops Gulf War.

Czytaj też: Call of Duty 2024 — Black Ops Gulf War nową grą Treyarch! Wszystko, co wiemy

W wyposażeniu znajduje się teraz trzecie miejsce na broń, czyli nóż w Black Ops Gulf War” – czytamy w poście wraz ze zrzutem ekranu odpowiedniego kodu, pokazującym trzecie miejsce na broń z wyposażonym nożem bojowym.

Czytaj też: Call of Duty 2025 to kontynuacja futurystycznego Black Ops 2 z 2012 r. Wszystko, co wiemy o grze

Jeśli przeciek okaże się prawdziwy, z pewnością będzie to oznaczać dużą zmianę w serii Call of Duty, ponieważ już dawno nie widzieliśmy zestawu trzech broni. Black Ops Gulf War wygląda na odejście od obecnych tytułów Activision, takich jak Warzone i MW3, a według doniesień gra planuje przyjąć kampanię w otwartym świecie, ale sprawnie ją zmodyfikować.

Czytaj też: Call of Duty i Battlefield zostaną zmiażdżone w 2024 r. Darmowy Escape from Tarkov przejmie rynek FPS

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Call of Duty. QUIZ! Tylko prawdziwi fani zdobędą 10 na 10

Pytanie 1 z 10
Kto jest jednym z głównych antagonistów serii Modern Warfare?