Call of Duty Black Ops 6

i

Autor: Activison

Call of Duty

Call of Duty 6. Nowa gra niegrywalna dla milionów z nas! Activision szokuje decyzją

2024-06-10 7:57

Jeszcze w tym roku, co raczej nie będzie wielkim zaskoczeniem, otrzymamy kolejną grę z serii Call of Duty. Marka od 2003 r. podbija serca fanów i stała się najpopularniejszym FPS w historii. Teraz jednak Activision postanowiło zaszokować wszystkich graczy, jedną decyzją.

Po miesiącach spekulacji, Activision w końcu ujawniło Call of Duty: Black Ops 6 bardzo niejasnym zwiastunem (tutaj znajdziesz jego wyjaśnienie), który zdawał się nie pokazywać żadnej rzeczywistej rozgrywki, ale sugerował fabułę rządowego spisku. Poprzednie plotki głosiły również, że akcja Call of Duty: Black Ops 6 będzie rozgrywać się podczas kontrowersyjnej wojny w Zatoce Perskiej, jednak o tym wspominaliśmy w ostatnim sporym artykule. Przejdźmy jednak do szokującej decyzji Activision.

Czytaj też: Call of Duty Black Ops 6 — Wyjaśniamy znaczenie zwiastuna „The Truth Lies”. O czym będzie nowa gra?

Call of Duty Black Ops 6 pominie miliony graczy

Oficjalne szczegóły na temat Call of Duty: Black Ops 6 praktycznie w tej chwili nie istnieją, ale bez wątpienia dowiemy się więcej podczas Xbox Games Showcase, który odbędzie się w przyszłym miesiącu, w niedzielę 9 czerwca.

Czytaj też: Call of Duty Black Ops 6 ujawnione na 2024 rok! Wszystko, co wiemy o nowej grze Treyarch

Jednak według użytkownika CharlieIntel na Twitterze (wiarygodne źródło, jeśli chodzi o serię Call of Duty), ten twierdzi, że Call of Duty: Black Ops 6 będzie grą wyłącznie na nowe generacje konsol, pozostawiając w tyle PlayStation 4 i Xbox One.

Nie powinno być większym zaskoczeniem, że kolejne Call of Duty może zrezygnować z wiekowych już usług konsol PlayStation 4 i Xbox One, w końcu seria musi wykonać krok w przód, aby wreszcie pozytywnie zaskoczyć możliwościami graficznymi swoich fanów. Na oficjalne potwierdzenie tych wiadomości będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Call of Duty. QUIZ! Tylko prawdziwi fani zdobędą 10 na 10

Pytanie 1 z 10
Kto jest jednym z głównych antagonistów serii Modern Warfare?