Delta Force: Hawk Ops

i

Autor: Delta Force: Hawk Ops

Gry

Call of Duty i Battlefield zepchnięte z tronu. Nowy FPS zmiażdżył rywali! Ogromny powiew świeżości

2024-05-15 7:34

Jako jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów FPS 2024 roku, Delta Force niedawno zaoferowała graczom testy „Code Zero”, odsłaniając całemu rynkowi FPS swoją dziką stronę. Co ciekawe, deweloperzy rozszerzyli tytuł tak, aby ten trafił do wszystkich entuzjastów strzelanek.

Delta Force: Hawk Ops podbije serca graczy. Musicie mi uwierzyć...

Podczas wielu poprzednich testów Delta Force zdobyła już wiele pochwał wśród graczy FPS za doskonałą mechanikę strzelania, rytm walki, różnorodne kombinacje taktyczne i dostosowywanie broni. Teraz może się wydawać, że hegemonia Call of Duty i Battlefield dobiegnie końca, chociaż kłopoty tego drugiego prawdopodobnie wyłączyły go z gry na kolejne lata. Patrząc na ostatnie materiały promocyjne oraz zamknięte testy, stwierdzam, że ostatnie wpadki Cod'a i BF'a mogą wykorzystać gry po kroju Delta Force: Hawk Ops.

Czytaj też: Call of Duty i Battlefield w strachu przed nową darmową grą Ubisoft. Czy XDefiant podbije 2024?

Delta Force: Hawk Ops

i

Autor: Delta Force: Hawk Ops

Wcześniej firma Delta Force wyróżniała tryb „Niebezpiecznej operacji”, w którym gracze wybierają operatorów pełniących takie role, jak szturmowiec, strateg/rozpoznawca, czy inżynier, a następnie wkraczają na duże pola bitew, aby pokonać przeciwników i wykonywać różnorodne złożone i niebezpieczne misje w celu wydobywania zasobów.

Delta Force: Hawk Ops

i

Autor: Delta Force: Hawk Ops

Delta Force oferuje również sporo map, które wbrew pozorom, sporo się od siebie różnią. To samo rozwiązanie mogliśmy zaobserwować w Battlefield 3, jednak tam, aby w pełni cieszyć się grą, trzeba było posiadać sporo dodatków. W Hawk Ops gracze lubiący spotkania na bliskim dystansie oraz sympatycy ogromnych bitew będą ukontentowani.

Delta Force

i

Autor: NovaLogic

Jednak tym, co naprawdę przykuło moją uwagę poza niedawnym trendem wysoce konkurencyjnych trybów ekstrakcji, był nowo wprowadzony w teście tryb „Total Warfare”. Klasyczny styl rozgrywki znany z serii „Delta”, „Total Warfare” powraca do ogromnych bitew PvP 32 na 32. Niekończące się eksplozje i strzelaniny stworzyły wciągającą atmosferę. Intensywna walka napędzana szybkimi odrodzeniami, włączenie pojazdów i stale zmieniająca się dynamika środowiska wewnątrz i na zewnątrz zapewniły świeże wrażenia z rozgrywki FPS, które trudno znaleźć gdzie indziej.

Delta Force: Hawk Ops

i

Autor: Delta Force: Hawk Ops

W niezwykle konkurencyjnym świecie strzelanek FPS, Delta Force może być świadectwem śmiałości i innowacyjności. W przeciwieństwie do swoich poprzedników, którzy próbowali połączyć dojrzałą rozgrywkę FPS, ale spotkała się z bezprecedensową porażką, Delta Force stara się zjednoczyć publiczność FPS, przekraczając tradycyjne granice rozgrywki.

Delta Force

i

Autor: Delta Force Steam

Delta Force stoi przed znacznie bardziej złożonym wyzwaniem: stworzeniem spójnej rozgrywki, która łączy w sobie swobodną, dynamiczną ekonomię, intensywne dostosowywanie broni i system współpracujących ze sobą operatorów. Co więcej, ambitnie planuje zawartość, mapy i tryby rozgrywki, które będą stale ewoluować po premierze, na komputerach PC, konsolach i platformach mobilnych. Ambicją jest nie tylko zaoferowanie kolejnej gry FPS, ale stworzenie unikalnego, ujednoliconego doświadczenia odpowiadającego gustom każdego gracza FPS. Niezależnie od tego, czy wolisz strategiczną grę zespołową, ekscytujące bitwy królewskie, czy klasyczne wyzwania kampanii, Delta Force ma być Twoim kolejnym polem bitwy.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Call of Duty. QUIZ! Tylko prawdziwi fani zdobędą 10 na 10

Pytanie 1 z 10
Kto jest jednym z głównych antagonistów serii Modern Warfare?