Chained Together

i

Autor: Steam

Steam

Chained Together hitem Steam — czy warto? W tą perełkę grało nawet 80 tys. graczy jednocześnie

2024-06-24 13:49

Chained Together to najnowsza platformówka wspinaczkowa, pełna ekscytujących wyzwań i trudnych zagadek do rozwiązania. Chociaż możesz uciekać z piekła sam, jest to zdecydowanie gra stworzona pod kooperację. Czy warto w nią zagrać?

Chained Together kooperacyjną perełką Steam

Chained Together to platformówka, w której naszym głównym zadaniem jest uciec z piekła za pomocą wspinaczki. W produkcję Anegar Games wydaną 20 czerwca 2024 roku można grać zarówno samemu, jak i w trybie współpracy. Osoby zaznajomione z innymi platformówkami, takimi jak Only Up! i It Takes Two będą jak w domu, a założenia są tutaj proste: Wspinaj się!

Czytaj też: Steam Banana. Zarób 1000 dolarów za klikanie w Banana! Czy jest to możliwe?

Przed tobą znajduje się zbiór platform, ścian, drabin, zagadek i innych przeszkód, które musisz ominąć, aby uciec przed ognistymi szponami głębin, ale to, co sprawia, że ​​Chained Together jest o wiele trudniejsze (i zabawniejsze), to możliwość gry z maksymalnie czterema przyjaciółmi.

Jeśli zdecydujecie się na grę razem, to zostaniecie połączeni łańcuchami i będziecie musieli ukończyć każdy etap jako grupa. Dostępny jest lokalny tryb wieloosobowy na podzielonym ekranie i tryb współpracy online, a kilka trybów gry, takich jak lawa, sprawi, że będziecie musieli skoordynować swoje ruchy.

Wczesne recenzje są bardzo pozytywne”, a według SteamDB szczytowa liczba graczy przekroczyła 80 000 w pierwszy weekend po premierze tytułu. Do gry będziesz potrzebowali PC, ponieważ gra jest dostępna tylko na platformie Steam; nie ma planów wypuszczenia tytułu na konsole.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?