Steam / GTA VI

i

Autor: Rockstar / Steam

Steam

GTA 6 zapomniane przez świat. W tę grę na Steam gra jednocześnie 600 tys. graczy! Absurdalny hit

2024-06-17 10:43

Wszyscy czekamy na Grand Theft Auto VI i to jest prawdą, ale czasem inne, niespodziewane hity wyrastające spod ziemi mogą przyćmić nawet prawdziwych gigantów - oczywiście tylko na chwilę. Jeśli jeszcze nie wiesz, co to "Banana", to może i lepiej.

Spis treści

  1. Wszyscy grają w Banana... Ale
  2. Czy można zarobić w Banana?

Jeśli regularnie sprawdzasz najczęściej grane gry w serwisie Steam, być może zauważyłeś dziwną grę o nazwie pewnego owocu. „Banana” w tym tygodniu wspięło się na listy przebojów, a w sobotę osiągnęła szczyt przy 660 000 graczy jednocześnie, co można zobaczyć na wykresach SteamDB. Dlaczego więc wszyscy szaleją na punkcie tej gry?

Czytaj też: GTA 6 ubiegło GTA 5.5! Ogromny dodatek ostatnią prostą przed nową erą dla gry Rockstar Games

Wszyscy grają w Banana... Ale

Większość z "graczy" to boty. Banana polega na bezczynnym klikaniu i jest drukarką pieniędzy: wystarczy kliknąć banana, a otrzymasz skórki w grze, które można sprzedać za prawdziwą gotówkę.

To rodzaj rynku dla graczy, który widzimy w przypadku popularnych gier, takich jak „Counter-Strike. Jedna rzadka skórka do broni w CS2 została ostatnio sprzedana nawet za 1 mln dolarów.

Czy można zarobić w Banana?

Klikanie w banana spowoduje zdobycie jednej z kilkudziesięciu różnych ozdobionych skórek. Niektórzy mają głupie stroje, inni są ozdobieni klejnotami itp. No dobrze, ale czy można na tym zarobić?

Chociaż wiele skórek kosztuje zaledwie grosze, niektóre ceny wzrosły do ​​dziesiątek, a nawet setek dolarów, gdy „Banan” wzbudził powszechny szum. Jak podaje Polygon, jedna skórka w grze została sprzedana nawet za ponad 1000 dolarów.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

GTA 6 QUIZ. Ile wiesz o nowej grze Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
Który gad pojawia się w trailerze GTA VI?