CS2

i

Autor: Valve

CS2

CS2 — to ustawienie zwiększy FPS o 25%. Jedna zmiana! Wyjaśniamy

2024-06-23 9:30

Wygląda na to, że społeczność CS2 znalazła fantastyczny (i co najważniejsze – prosty) sposób na zwiększenie liczby klatek na sekundę w strzelance Valve. Wprowadzając proste polecenie uruchomienia na Steamie, gracze na Reddicie twierdzą, że uzyskali nawet 25-procentowy wzrost liczby klatek na sekundę, co znacznie poprawia wydajność ich gry.

Użytkownik Reddita u/smurfeNn zamieścił wątek 29 listopada, twierdząc, że odkrył nową i prostą opcję uruchamiania -threads 9, która może zwiększyć wydajność nawet o 25%. Poprawka jest przeznaczona specjalnie dla użytkowników Intela, szczególnie tych korzystających ze starszych procesorów (począwszy od 12. generacji Intela). Opcja uruchamiania naprawia słaby odczyt rdzeni procesora przez CS2, co prowadzi do poważnego niedostatecznego wykorzystania i wynikającego z tego zacinania się, niskich klatek na sekundę i ogólnie nieprzyjemnych wrażeń z gry.

Czytaj też: Jak sprawdzić FPS w CS2? Komendy na Tickrate i wiele innych

Gracz odkrył, jak zyskać przewagę w CS2

Przez kilka dni eksperymentowałem z CS2. Wyniki są jasne, użycie opcji -threads X w opcjach uruchamiania zwiększa wydajność o 20-25%. Zmniejsza zacinanie się, a także zwiększa średni i szczytowy FPS” – napisał użytkownik.

Według jego testów średnia liczba klatek na sekundę wzrosła o prawie 100 FPS, podczas gdy jednoprocentowe spadki (lub zacięcia) odnotowały marginalny wzrost o około 10%.

Zgodnie z postem, -threads 9 nie jest poleceniem dostępnym wyłącznie dla procesorów Intela. Użytkownik stwierdził, że poprawka może okazać się pomocna także dla posiadaczy procesorów AMD, zwłaszcza tych starszych.

Wygląda na to, że sposób przedstawiony przez użytkownika jest szybkim i łatwym sposobem na uzyskanie przewagi w CS2 na platformie Intel (i potencjalnie AMD). Jak wszyscy wiemy, CS2 kocha wysokie FPS!

Czytaj też: CS2 najlepsze ustawienia pod ilość FPS. Wyciśnij ze swojego PC jeszcze więcej

Potężne uderzenie w pseudokibiców. Zabezpieczono gigantyczny majątek

Wiesz wszystko o e-sportowej scenie CS:GO? Nasz QUIZ sprawdzi twoją wiedzę!

Pytanie 1 z 14
Który zespół podpisał kontrakt z s1mple'm w styczniu 2016 r.?