CS2

i

Autor: Valve

CS2

CS2: Tych kilka ustawień naprawi lagi i opóźnienie w grze. Popraw swoją rozgrywkę

2024-05-24 12:00

CS2 nie jest idealny, jednak Valve ciągle pokazuje, że nowy kompetytywny tytuł aspiruje do tego pełną parą za sprawą sporych popraw od momentu premiery w 2024 r. Jeśli jednak pojawią się u was pewne problemy z rozgrywką, mamy dla was kilka porad, które mogą zniwelować główny błąd, mianowicie nagłe lagi gry.

Jak naprawić lagi w grze i poprawić wydajność w CS2

Zaktualizuj sterowniki graficzne

Dla niektórych graczy aktualizacja sterowników graficznych jest pierwszą rzeczą, którą robisz, gdy wystąpią problemy w dowolnej grze, nie tylko w CS2. Mimo to wielu graczy o tym zapomina. Aktualizacja sterowników graficznych może po prostu rozwiązać wszystkie problemy z wydajnością, zwłaszcza jeśli nie robiłeś tego od jakiegoś czasu.

Czytaj też: CS2 — Komendy na FPS, Tickrate i wiele innych. Wszystkie polecenia, które musisz znać

Sprawdź pliki gry

To kolejne podstawowe rozwiązanie, które jednak sprawdza się częściej niż myślisz. Kliknij menu Właściwości CS2 na Steamie, a następnie przejdź do Zainstalowanych plików. Znajdziesz tam opcję sprawdzenia integralności plików gry. W niektórych przypadkach będzie brakować kluczowych komponentów z powodu błędów występujących w CS2. Wykonanie tych kroków spowoduje ponowne pobranie wszystkich brakujących plików i upewnienie się, że gra jest kompletna.

Czytaj też: CS2 — Jedno ustawienie zwiększa FPS! Najlepsze parametry graficzne w 2024 r.

Obniż ustawienia graficzne w CS2

Kolejną prostą sztuczką jest zwyczajnie obniżenie ustawień graficznych w CS2. Warto zaznaczyć, że wielu pro graczy gra na najniższych ustawieniach graficznych, aby wydobyć ze swojego PC jak największą ilość FPS.

Czytaj też: Major 2024: Ustawienia, klawiatury, słuchawki i myszki graczy w CS2. Zobacz, jak grają zawodowcy

Włącz V-Sync

Uruchomienie z V-Sync może pomóc Twojemu komputerowi w szybszej synchronizacji liczby klatek na sekundę, co powinno ogólnie poprawić jakość gry. Żeby to zrobić, przejdź do Zaawansowane wideo w ustawieniach CS2 i włącz synchronizację pionową.

Czytaj też: CS2 — Jedno ustawienie zwiększa wydajność i FPS o 25%! Prosty trick

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Wiesz wszystko o e-sportowej scenie CS:GO? Nasz QUIZ sprawdzi twoją wiedzę!

Pytanie 1 z 14
Który zespół podpisał kontrakt z s1mple'm w styczniu 2016 r.?