CS2

i

Autor: Valve / Canva

CS2

CS2 z kostką Rubika… Tak radzi sobie genialny gracz! Zobacz sam

2024-06-21 8:03

Przechodzenie najróżniejszych gier wideo, czy to na lodówce lub przy pomocy niestandardowych joysticków jest praktykowane od dłuższego czasu... Ale chyba nikt się nie spodziewał, że można grać w grę e-sportową za pomocą kostki Rubika.

CS2 z kostką Rubika

YouTuber CS2, The Unlimited Guy, udostępnił film, na którym gra w CS2 przy użyciu kostki Rubika. Gracz układa kostkę na różne sposoby, poruszając się i strzelając, a nawet udaje mu się zdobyć sporo zabójstw w tryb Deathmatch. Chociaż nie jest jasne, co dokładnie zrobił z kostką, aby wszystko działało, wydaje się, że poruszanie się postaci zostało przypisane do przycisków, które gracz na niej umieścił, podczas gdy strzelanie odbywa się poprzez odwrócenie prawego segmentu kostki.

Czytaj też: CS2 ze zwierzętami. Valve szykuje ogromną aktualizację! W drodze także nowi operatorzy

To nie pierwsza gra, w którą The Unlimited Guy gra przy użyciu kostki Rubika. YouTuber swoich sił próbował także w Fortnite, chociaż w hicie Epic Games radził sobie nieco gorzej.

Jak widać, granie w gry wideo z przypadkowymi rzeczami, które znajdziesz w domu, wydaje się dla niektórych osób całkiem atrakcyjne. Jeśli praktyka ta będzie nadal ewoluować, ciężko zgadnąć, co w przyszłości wymyślą gracze.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Wiesz wszystko o e-sportowej scenie CS:GO? Nasz QUIZ sprawdzi twoją wiedzę!

Pytanie 1 z 14
Który zespół podpisał kontrakt z s1mple'm w styczniu 2016 r.?