CS2

i

Autor: Valve / Steam

CS2

'CS2 z nową operacją'! Fani czekali 3-lata. Kiedy premiera?

2024-06-18 8:39

Bardzo możliwe, że na tą informację wszyscy fani serii Counter Strike'a czekali od lat. Mianowicie jeden ze zweryfikowanych oraz zaufanych leakerów ze świata gier Valve potwierdził zbliżającą się, pierwszą operację do CS2.

CS2 doczeka się pierwszej operacji? Czekamy 3-lata

Gabe Follower przekazał graczom Counter Strike'a, że na horyzoncie już niedługo może pojawić się nowa operacja do CS2. 16 czerwca przeciekający opublikował kilka map Warsztatu CS2 na X, tłumacząc, że „zostawi je tu” bez żadnego dodatkowego kontekstu. Mapy obejmują Thera (twórcy Cache), a także Memento, Assembly i remake Pool Day. Te cztery obejmują wszystkie istniejące tryby gry w CS2, przy czym Memento i Pool Day są ukierunkowane na Wingmana i wyścig zbrojeń, podczas gdy Thera i Assembly zostały stworzone z myślą o rywalizacji oraz grze swobodnej. Gabe Follower załączył także Millsa w kolejnym tweecie, uzupełniając swoją wskazówkę, że mapy te mogą zostać uwzględnione w nadchodzącej operacji CS2.

Czytaj też: CS2 — Tak wygląda najdroższa skórka w grze. Sprzedana za ponad 1 milion dolarów

Chociaż Gabe Follower nie podał więcej szczegółów ani nie wspomniał o operacji jako takiej, gracze mają nadzieję, że już niedługo ta pojawi się w grze. Na Reddicie niektórzy fani są już o tym przekonani, a wczorajszy wątek to potwierdza: „Nadchodzi nowa operacja”.

Minęły prawie trzy lata, odkąd Valve po raz ostatni uruchomiło operację do Counter Strike'a. Operacja Riptide rozpoczęła się w 2021 roku 21 września i zakończyła 21 lutego następnego roku. Wprowadziła ona wiele zmian do CS:GO, w tym kilka map, misję w trybie współpracy, nowe tryby, skórki i nie tylko.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Ile wiesz o grze CS:GO? 10 punktów zdobędą tylko prawdziwi Global’e

Pytanie 1 z 10
Jaką mapę nazywa się potocznie De_Polska?