Trauma Team

i

Autor: CD Projekt RED

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077. Trauma Team poza Night City! Tak wyglądają usługi medyczne w 2024 roku

2024-07-12 7:35

Cyberpunk 2077 to ogromne uniwersum, które zaskakuje na każdym kroku. Jednym z ciekawszych elementów świata jest służba zdrowia, znana również jako Trauma Team. Co ciekawe, jednemu fanów udało się ożywić uzbrojonych po zęby ratowników medycznych!

Dość wcześnie, ponieważ jeszcze na samym początku przygody V w Night City, protagonista natrafia na Trauma Team, jednostkę szybkiego reagowania, która robi wszystko, co w jej mocy, aby pomóc tym, którzy płacą wygórowane opłaty za swoje usługi. Są ciężko uzbrojeni i wyposażeni we wszelkiego rodzaju zbroje, aby trzymać wygłodniałe hieny na dystans, a jednocześnie zapewniają niezbędną pierwszą pomoc w sytuacjach krytycznych. Teraz na Reddicie użytkownik Former_Beautiful_444 udostępnił swój cosplay Trauma Team, który może być jednym z najbardziej realistycznych strojów z Cyberpunka 2077 w historii.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 QUIZ: Jesteś prawdziwym fanem gry CD Project RED? Spróbuj zdobyć 10 punktów

Cosplay Trauma Team z Cybrepunk 2077

Najbardziej imponującym aspektem konstrukcji jest niewątpliwie wizjer będący animatroniczną maską, która na żądanie może zakryć twarz, zapewniając anonimowość i ochronę przed złoczyńcami z Night City. Detale umieszczone w pozostałej części stroju są równie imponujące, w tym wiernie odtworzony pistolet maszynowy i rozpryski krwi na napierśniku, co sugeruje, że cosplayer był zajęty szczególnie rannym pacjentem.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Pasujesz bardziej do świata Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077? Ten QUIZ to sprawdzi!

Pytanie 1 z 9
W jakim miejscu mieszkasz?
Listen on Spreaker.