Cyberpunk 2077

i

Autor: CD Project RED

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 z obsadą aktorską serialu live-action. „Idealne” wybory fanów gry CD Projekt RED

2024-01-01 20:32

Odkąd otrzymaliśmy potwierdzenie, że powstaje serial live-action w świecie Cyberpunk 2077, fani tworzą idealną obsadę dla każdej postaci z gry CD Project RED. Jeśli zastanawialiście się, jacy aktorzy mogliby wejść w buty znanych nam bohaterów, oto oni!

Prawda jest taka, że nikt poza stojącymi za projektem twórcami nie jest pewien, czy live-action Cyberpunk 2077 będzie serialem, czy filmem. Odpowiedz na te pytania najprawdopodobniej poznamy dopiero w 2025 roku. Choć brzmi to jak odległa perspektywa, zbliżamy się do końca 2023 r., a od nowego roku dzieli nas już tylko kilka tygodni. Zanim serial będzie gotowy minie jeszcze sporo czasu, ale fani już przygotowują obsadę idealną.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 z dużymi planami na przyszłość. CD Project RED odsłania karty. To jeszcze nie koniec

Tak mogłaby wyglądać obsada serialu Cyberpunk 2077

W serwisie Reddit, użytkownik WILDWOST powiedział, że Julie Dray, podkładająca głos we francuskiej wersji ukochanej postaci V, powinna kontynuować tę rolę w filmie aktorskim. Pod względem wyglądu Dray pasuje do żeńskiej wersji bohaterki idealnie, a bezpośrednie porównanie V i Dray pokazuje, jak bardzo są podobne.

Oczywiście takie wybory nie są łatwe, a idealnym tego przykładem jest aktorka wcielająca się w postać Diny z drugiego sezonu The Last of Us, która podzieliła fanów. To, co stanie się dalej, leży w rękach CD Projekt RED i Anonymous Content, ale jesteśmy głęboko przekonani, że znaleziono już odpowiednich aktorów do tego projektu.

Im wcześniej zaczniesz oszczędzać, tym na emeryturze będzie ci lżej

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?