Cyberpunk: Edgerunners (2022)

i

Autor: Netflix

Cyberpunk

Cyberpunk Edgerunners powróci w 2024 r. Anime na podstawie gry CD Projekt RED zaskakuje

2024-05-17 7:37

Chociaż start "Cyberpunk 2077" nie należał do najłatwiejszych, gra osiągnęła status wiodącej produkcji RPG w gatunku science-fiction, przenosząc miłośników gier do dystopijnego świata Night City, w którym modyfikacje cybernetyczne są codziennością. Dla zapalonych fanów, którzy za serią tęsknią, tytuł powraca z sympatycznymi figurkami postaci Davidem i Lucy.

Deweloperzy CD Projekt RED wiedzą, że po naprawieniu Cyberpunk 2077, osiągnęli kamień milowy, jeśli chodzi o swoją twórczość, dlatego też m.in. niedawno ujawnił nam się dodatek zatytułowany Phantom Liberty, ale także gry planszowe, komiksy, powieści i wiele więcej. Nie wolno zapomnieć oczywiście o fantastycznej serii anime na platformie Netflix, Cyberpunk: Edgerunners. Ten, chociaż raczej nigdy nie otrzyma 2. sezonu, teraz powraca z ekskluzywnymi figurkami dla fanów!

Czytaj też: Cyberpunk Orion — Data premiery, gameplay i nowe miasto. Wszystko, co wiemy o sequelu gry

Cyberpunk Edgerunners powraca z kolekcjonerskimi figurkami

Sercem Cyberpunk: Edgerunners jest urocza, ale skomplikowana historia miłosna Davida i Lucy. Nic więcej nie powiem, bo nie chcę psuć fabuły. Powiedzmy jednak, że kiedy skończysz oglądać Cyberpunk: Edgerunners, będziesz mieć ochotę na więcej. Teraz zarówno Davida, jak i Lucy będziesz mógł mieć w swoim domu, ponieważ do sprzedaży trafią urocze figurki.

Czytaj też: Cyberpunk Projekt Orion zabierze nas poza Night City! Fani poznali lokalizację nowej przygody

Cyberpunk: Edgerunners David & Lucy – To The Moon Qset+” powstanie za sprawą znanego producenta zabawek, firmy Good Smile Company. Jeśli znasz tę markę, istnieje duże prawdopodobieństwo, że posiadasz już niektóre z ich figurek.

Czytaj też: Cyberpunk 2077. Twórcy gry rozpoczęli pracę nad „Hornet”. Ukłon w stronę fanów Bioshock

„Cyberpunk: Edgerunners David & Lucy – To The Moon Qset+” można składać w przedsprzedaży u kilku sprzedawców detalicznych, przy czym okno przedsprzedażowe jest otwarte od teraz do 27 marca 2024 r.

Cyberpunk Edgerunners

i

Autor: goodsmileeurope https://goodsmileeurope.com/products/gse_gas94952 Link: https://goodsmileeurope.com/products/gse_gas94952
Anime — Prezenty na Dzień Kobiet. Drobiazgi dla prawdziwych fanek!

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?
Listen on Spreaker.