Cyberpunk 2077

i

Autor: CD Projekt RED

Cyberpunk 2077

Cyberpunk Orion bez Night City? Nowa lokalizacja odkryta. Gracze świętują

2024-06-01 18:52

Cóż to był za rok dla Cyberpunka 2077. W 2023 gra wreszcie stanęła na nogi i mogła odetchnąć pełną piersią za sprawą ogromnej aktualizacji 2.0 oraz niesamowitemu dodatkowi Widmo Wolności. Dla polskich fanów fakt, iż tytuł wreszcie osiągnął swój pełny potencjał, jest muzyką dla ich uszu, jednak to nie koniec dobrych wieści. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się nieco więcej o Projekcie Orion, kontynuacji Cyberpunk 2077.

Aktualizacja 2.0 całkowicie przebudowała grę, przeprojektowując jej oprogramowanie cybernetyczne i dodatki, wprowadzając jednocześnie nowe drzewko umiejętności, pojazdy, walkę z wnętrza samochodów i wydarzenia dynamiczne, a także zwiększając maksymalny poziom postaci. Niedługo po aktualizacji fani uznali Cyberpunk 2077 za jedną z najwspanialszych gier, jakie kiedykolwiek powstały, co patrząc na burzliwą premierę, było sporą niespodzianką. Następnie aktualizacja 2.1 dodała system metra i wreszcie doczekaliśmy długo wyczekiwanego, jedynego dodatku zatytułowanego Phantom Liberty. Gracze szybko stwierdzili, że gdyby Cyberpunk 2077 został pierwotnie wydany w stanie z 2023 r., z łatwością zdobyłby tytuł GOTY, z czym w pełni się zgadzam. Może to wydarzy się w przypadku tajemniczego Projektu Orion?

Czytaj też: CD Projekt RED 2024 — Wiedźmin 4 Polaris, Cyberpunk Orion i wszystko, co wiemy o planach studia

Projekt Orion zabierze nas do Chicago 2080 roku?

Może minąć trochę czasu, zanim tajemniczy Projekt Orion ujrzy światło dzienne, biorąc pod uwagę, że twórcy ciężko pracują nad kolejną odsłoną serii Wiedźmin. Mimo to fani są niemalże pewnie, że odkryli miejsce i rok akcji sequelu gry.

Fani zauważyli, że szczególnie jeden billboard pojawia się obficie w Night City. Użytkownik Reddita, QueenCobra91, zadał pytanie: „Czy to może być wskazówka?” Załączony zrzut ekranu przedstawiał reklamę Night Corp, która brzmiała: „Podróż z Chicago do Night City w niecałe trzy godziny. Bez obaw. Nadejdzie w 2080 roku”.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 z obsadą aktorską serialu live-action. „Idealne” wybory fanów gry CD Projekt RED

W związku z tym fani zastanawiają się, czy akcja Projektu Orion będzie rozgrywać się w Chicago 2080 roku. Inni uważają nieco inaczej i myślą, że nie opuścimy Night City, ale faktycznie gra przeniesie nas do 2080 roku.

Choć szkoda byłoby opuścić Night City, rozczarowujące byłoby również nie odkryć czegoś nowego. Spójrzcie tylko z jaką krytyką spotkał się Marvel’s Spider-Man 2 za to, że Nowy Jork był zbyt podobny do tego, jaki był w pierwszej części. Kontynuacja Cyberpunk 2077 to i tak bardzo odległy temat, więc do tego czasu wiele może się zmienić.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 — kontynuacja otrzyma widok z trzeciej osoby i większą ilość grywalnych postaci

Burza w Warszawie i totalna śnieżyca! Spadło kilkanaście centymetrów śniegu

Pasujesz bardziej do świata Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077? Ten QUIZ to sprawdzi!

Pytanie 1 z 9
W jakim miejscu mieszkasz?