Dragon Ball

i

Autor: Dragon Ball wiki

Dragon Ball

Dragon Ball opuszcza swoje uniwersum. Son Goku i Vegeta podbijają inne anime! Musicie to zobaczyć

2024-05-29 7:39

Główne postacie z serii Dragon Ball Z, Goku i Vegeta, pojawiły się w nowym anime Oblivion Battery studia MAPPA, którego emisja rozpocznie się na wiosnę 2024 roku. Dwóch wojowników Z będziemy mogli obserwować w 3 odcinku anime.

Dragon Ball Z zwykle cieszy się dużym zainteresowaniem fanów i nic dziwnego, że inne twory chciałyby chociaż raz być blisko serii Akiry Toriyamy. Na początku tego roku m.in. fani Burn the Witch zauważyli, że jako dzwonek Noela Niihashiego odtwarzana jest piosenka przewodnia Dragon Ball Z. Teraz, po śmierci autora, Fani prawdopodobnie spodziewać się większej liczby nawiązań do Dragon Balla, a idealnym tego przykładem jest seria Oblivion Battery.

Czytaj też: Dragon Ball Super powróci! Wiemy, kiedy kontynuowane będzie dziedzictwo Akiry Toriyamy?

Son Goku i Vegeta gościnnie w anime MAPPA

Materiały wideo z „Oblivion Battery” zyskują ogromną popularność w mediach społecznościowych po wycinku z trzeciego odcinka, na którym widać łapacza baseballu Kei Kaname przechodzącego w Super Saiyana, przemieniającego się w Goku, a następnie w Vegetę, który wystrzeliwuje potężny podmuch ki rozdzierający niebo. Poniżej możecie zobaczyć film i reakcje na nawiązanie do Dragon Ball.

Oblivion Battery transmitowane jest na Crunchyroll, a za animacje odpowiada MAPPA. Oficjalny skrót anime brzmi: „Miotacz Haruka Kiyomine i utalentowany łapacz Kei Kaname stanowili duet nie do powstrzymania – dopóki Kei nie został trafiony podkręconą piłką: amnezja. Teraz mają drugą szansę na zagranie. Czy uda im się przezwyciężyć utratę pamięci Keia i ożywić na nowo swoje marzenia o baseballu dzięki zabawnym wybrykom i zaciętej rywalizacji? Przygotuj się na strajk.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Jak dobrze pamiętasz Majin Buu Saga?

Pytanie 1 z 21
Ile mija lat od pokonania Cella, zanim na Ziemię trafia Majin Buu?