Dragon Ball

i

Autor: Dragon Ball wiki

Dragon Ball

Dragon Ball ujawnia nieznaną formę Cell Max. Oto jego wygląd!

2024-07-14 14:44

11 czerwca 2022 roku Dragon Ball Super: Super Hero trafił do kin w Japonii. Teraz, dwa lata później odkryto nową ilustrację przedstawiającą Cell Maxa atakującego Gamma 2, stworzoną przez nieżyjącego już autora mangi i anime, Akire Toriyame.

Nieznana forma Cella ujawniona

W najnowszym wydaniu Archiwum Akiry Toriyamy na oficjalnej stronie Dragon Ball udostępniono grafikę koncepcyjną, którą Toriyama stworzył na potrzeby filmu anime Dragon Ball Super: Super Hero. Ilustracja przedstawia Cell'a Max, nową, ale niekompletną wersję oryginalnego antagonisty, walczącego z superbohaterem, androidem Gamma 2. W trzecim akcie filmu Gamma 2 poświęca się, by pokonać Cell Maxa, jednak niszczycielski atak jest w stanie pozbawić go jedynie lewego ramienia. Potwór zostaje ostatecznie pokonany przez Gohana.

SPRAWDŹ: Dragon Ball QUIZ: Jak dobrze znasz złoczyńców z anime?

Cell Max

i

Autor: Dragon Ball

Dragon Ball Super: Super Hero był ostatnim filmem, nad którym pracował zmarły autor. Akcja filmu rozgrywa się na osi czasu serii Dragon Ball Super, ale zaczyna się od przypomnienia ataku małego Goku na Armię Czerwonej Wstęgi. W przeciwieństwie do poprzednich projektów, Super Hero celowo pomija Goku i Vegetę, aby skupić się przede wszystkim na byłym Królu Demonów Piccolo, Gohanie i jego córce Pan. Oznacza to także pierwsze pojawienie się Bestii Gohana — nowej transformacji polegającej na wzmocnieniu. Super Hero to także pierwszy film Dragon Ball animowany komputerowo. Film wyreżyserował Tetsuro Kodama, reżyser sekwencji CG w Dragon Ball Super: Broly.

SPRAWDŹ: Dragon Ball QUIZ: Jak dobrze znasz Sagę Boga Zniszczenia Beerusa?

Manga Dragon Ball Super, napisana przez Toriyamę z ilustracjami autorstwa Toyotarou, zaadaptowała Super Hero do komiksu, który dopełnił historię filmu. Jednakże epilog, w którym Gohan wypróbowuje swoją nową formę przeciwko Goku i reszcie Saiyan, jest teraz ostatecznym pożegnaniem Toriyamy przed jego przedwczesną śmiercią.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

Dragon Ball QUIZ: Jak dobrze pamiętasz Cell Saga?

Pytanie 1 z 13
Gdzie po raz pierwszy pojawia się Cell?
Listen on Spreaker.