Dungeons & Dragons. Złodziejski honor - będzie książka o Doric! Kiery premiera?

i

Autor: Oficjalna okładka książki / Canva.com Zdjęcie poglądowe

Dungeons & Dragons

Dungeons & Dragons. Złodziejski honor - będzie książka o Doric! Kiedy premiera?

2023-04-19 15:43

Dungeons & Dragons. Złodziejski honor zadebiutował na ekranach kin. Przygodowy film skierowany jest nie tylko do tych, którzy grali w kultowe RPG. Jedną z bohaterek drużyny bohaterów jest Doric - druidka odrzucona przez ludzi, która została przygarnięta przez klan elfów. Teraz możecie poznać ją lepiej dzięki nowej książce opisującej jej przygody.

Wejdź ponownie do świata Dungeons&Dragons! Już 26 kwietnia w dobrych księgarniach stacjonarnych i wysyłkowych zadebiutuje książka Ścieżka druida. Dungeons & Dragons. Złodziejski honor. Jej autorem jest E.K. Johnston  autorka takich tytułów jak Cień Królowej. Star Wars i Star Wars Ahsoka. Książka liczyć będzie sobie 304 stron i opowie historię Doric, którą znają już wszyscy, którzy w ostatnich dniach obejrzeli film Dungeons & Dragons. Złodziejski honor.

Produkował bomby w garażu

Dungeons & Dragons. Złodziejski honor. Ścieżka druida - fabuła

Zabierz swoją wyobraźnię w podróż do pełnego magii i przygód świata Dungeons&Dragons, gdzie wszystko jest możliwe! Poznaj tajemnicze pochodzenie druidki Doric - odrzuconej przez ludzi, która została przygarnięta przez klan elfów. Jej początkujące umiejętności druida i dziedzictwo wyróżniają ją od innych, ale jednocześnie sprawiają, że czuje się samotna. Kiedy ludzie zaczynają zaglądać coraz śmielej w głąb lasów Neverwinter, Doric wie, że musi opanować umiejętności druidzkie, aby pomóc rodzinie elfów, która ją adoptowała. Z czasem Doric odnajduje moc w tym, co ją odróżnia od innych i zaczyna walczyć o ochronę świata naturalnego razem ze Szmaragdową Enklawą -  zakonem wojowników. Zakon żyjąc w ukryciu toczy bój o utrzymanie równowagi między siłami dzikiej natury a cywilizacją, aby w ten sposób chronić świętość każdej z nich.

Doric musi stawić czoło własnym lękom i oswoić magiczną moc, aby ocalić to, co dla niej najcenniejsze. Jest to opowieść dla wszystkich, którzy kochają gry fantasy i szukają emocjonującej opowieści o odkrywaniu własnej siły i duchowej mocy. 

Dungeons & Dragons. Złodziejski honor. Ścieżka druida jest prequelem wydanej w tym roku powieści dla młodzieży, która nawiązuje do kinowej ekranizacji uniwersum gry Dungeons&Dragons.

Źródło: Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Arcytrudny QUIZ dla fanów Igrzysk Śmierci! Sprawdź, jak dobrze je pamiętasz!

Pytanie 1 z 10
Co oznacza imię "Katniss"?