Elden Ring

i

Autor: Steins Alter

Elden Ring

Elden Ring Anime na fanowskim zwiastunie! Przygotujcie się na hardcorową przygodę

2024-07-09 12:02

Świat anime to medium, o które zahaczyli najwięksi, nawet twórcy gry CD Projekt RED, Cyberpunk 2077. Tą samą drogą mogłoby pójść FromSoftware wraz ze swoim hitem Elden Ring. Teraz otrzymaliśmy nowe spojrzenie na anime ze świata soulslike - oczami fanów.

Anime Elden Ring na fanowskim zwiastunie

Jeśli istnieje twórca gier wideo, który idealnie nadawałby się do adaptacji animowanych, byłby to FromSoftware z takimi grami jak Dark Souls, Bloodborne, Sekiro: Shadows Die Twice i Elden Ring. Jeszcze niedawno, Hidetaka Miyazaki, twórca wyżej wymienionych soulslike'ów, drażnił się z fanami i twierdził, że pewnego dnia któryś tytuł może zostać zaadaptowany do filmu lub serialu. To wszystko naprawdę może się wydarzyć, ponieważ twórca Gry o Tron, George R. R. Martin, współpracował przy tytule FromSoftware. Miejmy nadzieję, że pewnego dnia to nastąpi, ale póki co, sprawdźmy wspólnie fanowski projekt adaptacji anime Elden Ring.

Czytaj też: Elden Ring z trybem multiplayer! Shadow of the Erdtree przestaje być takie straszne

Twórca anime, Steins Alter udostępnił pierwszy zwiastun projektu Elden Ring i jest w nim wszystko, czego oczekiwaliśmy, a nawet więcej. Zwiastun produkcji trwa zaledwie 50 sekund i przedstawia Malenię, Blade of Miquella, Maliketh the Black Blade, Mohg, Lord of Blood i Starscourge Radahn, a kończy się bossem Shadow of the Erdtree, Messmerem the Impaler.

Twórca anime obiecał, że pełny film krótkometrażowy będzie trwał około pięciu minut i będzie zawierał japoński dubbing. Aktualnie nie podano daty premiery pełnej adaptacji Elden Ring, ale mamy nadzieję, że nie jest ona zbyt odległa i będziecie mogli śledzić stronę Steins Alter na Patreonie, aby być na bieżąco z projektem.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Elden Ring QUIZ. Ile wiesz o grze?

Pytanie 1 z 14
Ile klas początkowych jest w Elden Ring?