Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: screen z nagrania Fallout: London / FOLON

Gry

Fallout: London. Twórcy podali datę premiery wyczekiwanego moda

2023-12-28 11:47

Mamy dobrą wiadomość dla fanów gry Fallout 4. Zespół FOLON, który od kilku lat pracuje nad dużym fanowskim modem o nazwie Fallout: London ogłosił oficjalną datę jego premiery. Zaprezentowano również najnowszy materiał wideo z prezentacją apokaliptycznej wersji Londynu. Sprawdźcie datę premiery i zobaczcie najnowszy zwiastun dodatku.

Spis treści

  1. Fallout: London – data premiery
  2. Co zawiera Fallout: London?

Rok 2024 zapowiada się bardzo dobrze dla fanów postapokaliptycznego świata Fallout. Już 12 kwietnia 2024 roku.na platformie Prime Video zadebiutuje serial "Fallout". Wkrótce po tym pojawi się premiera długo wyczekiwanego fanowskiego moda do gry Fallout 4. Zobaczcie najnowszy zwiastun Fallout: London i sprawdźcie, co będzie zawierał.

Fallout: London – data premiery

Fallout: London to fanowska modyfikacja, nad którą pracuje zespół FOLON. Ze względu na swoje rozmiary ten mod często nazywany jest przez fanów dodatkiem do gry Fallout 4. Jego twórcy poinformowali właśnie, że premiera Fallout: London odbędzie się 23 kwietnia 2024 roku. Przy okazji ogłoszenia daty premiery twórcy zaprezentowali nowy materiał wideo, który zobaczyć możecie poniżej. Na nagraniu zobaczyć można wiele znanych londyńskich budynków w wersji post-apo m.in. Big Ben i Pałac Buckingham.

Co zawiera Fallout: London?

W zaprezentowanym materiale poinformowano, że w Fallout: London gracze znajdą aż 53 misje główne, 35 zadań pobocznych, 25 zadań frakcji, 16 misji gangów, 5 nowych misji dla towarzyszy i wiele innych losowych wydarzeń. Nad modyfikacją pracowało w sumie aż 200 osób, do tego moda nagrano 90 tysięcy linii dialogowych. Zapowiada się więc bardzo rozbudowany dodatek. Twórcy poinformowali na profilu X, że chociaż mod jest już ukończony to i tak na premierę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Pomimo tego, że zawartość jest kompletna, po namyśle uznaliśmy, iż nasz proces testowania może nie być tak solidny, jak byśmy chcieli. Szczerze mówiąc, głównym czynnikiem wpływającym na tę decyzję jest skład naszego zespołu programistów. Znaczna część członków ekipy pochodzi z regionu dotkniętego konfliktem, co w zrozumiały sposób wpłynęło na ich skupienie się na modzie. Spowodowało to opóźnienia w realizacji harmonogramu. Tylko dzięki sprytnej reorganizacji i przekwalifikowaniu członków zespołu udało nam się nadrobić zaległości, ale kosztem testów. W związku z tym podjęliśmy decyzję o zachowaniu ostrożności i zdecydowaliśmy się na opóźnienie. Ta nowa data nie tylko pozwoli nam ukończyć obszerne testy, ale także niemal idealnie współgra z premierą serialu Fallout – czytamy w komunikacie zespołu FOLON.

Przy okazji zespół FOLON odniósł się również do nadchodzącej „next-genowej” aktualizacji Fallouta 4, informując, że ich modyfikacja nie będzie z nią kompatybilna. Zobaczcie, jak prezentuje się Fallout: London.

QUIZ: Kultowe gry komputerowe – czy rozpoznasz grę po zdjęciu?

Pytanie 1 z 11
Na zdjęciu widać screen z gry:
Na zdjęciu widać screen z gry:
Robot kroczący Wimuś