God of War Ragnarok

i

Autor: Ubisoft / Santa Monica

God of War

God of War Ragnarok. Kratos w kolejnej części uda się do Egiptu? Ten teaser poruszył fanów!

2024-06-11 7:24

Akcja God of War rozgrywała się w wielu pięknych sceneriach, rozpoczynając swoją drogę od Grecji, żeby następnie zabrać nas do mroźnych nordyckich krain. Istnieje jednak miejsce, które seria musi jeszcze odkryć, a jest nim Egipt.

God of War w Egipcie. Marzenie każdego fana serii?

Kanał w serwisie YouTube, TeaserPlay, dał nam krótki wgląd w to, co mogłoby powstać przy użyciu Unreal Engine 5. Według wielu doniesień oraz easter egg'ów pozostawionych przez twórców z Santa Monica, God of War może zmierzać w kierunku słonecznego Egiptu. Chociaż deweloperzy nie podjęli żadnych działań, aby urzeczywistnić tę wymarzoną lokalizację, fani już tak.

Czytaj też: God of War Ragnarok to nie wszystko! Kratos odkryje nową mitologię. Tłumaczy Santa Monica

Można śmiało powiedzieć, że egipscy bogowie wyraźnie prowadzą, jeśli chodzi o wyścig o tytuł kolejnego worka treningowego dla Kratosa. W tym filmie stworzonym na Unreal Engine 5 próbowaliśmy narysować ogólny obraz God of War w Egipcie” – czytamy w podpisie filmu.

Chociaż przedstawiona grafika jest miejscami nieco szorstka, prezentacja rozkochała w sobie fanów serii. „Już mogę sobie wyobrazić rodzaj walki z bossem, w nowej epoce God of War” – skomentował jeden, a inny dodał: „Wow, to wygląda tak dobrze! Wygląda zbyt dobrze. Mam nadzieję, że po Ragnaröku zrobią to”.

Lokalizacja kolejnej gry z serii God of War od Santa Monica Studio nie została jeszcze ujawniona, ale co ciekawe, istnieje nawet komiks, w którym Kratos budzi się w Egipcie. Nawet jeśli nasz bohater nigdy nie odwiedzi Egiptu w żadnej z gier, przynajmniej odbył podróż przez magię treści tworzoną przez fanów.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?