God of War

i

Autor: PlayStation Sony

God of War

God of War Ragnarok z kontynuacją! Zdradza deweloper. Twitter płonie

2024-06-06 22:17

Santa Monica Studio, czyli twórcy serii God of War od 2018 roku, po udanej części „Ragnarok” postanowili niedawno wypuścić darmowe DLC zatytułowane Valhalla, ale poza tym najwyraźniej już ciężko pracują nad nowym projektem. Tajemnicze wpisy w serwisie X poruszyły fanów.

God of War Ragnarok otrzyma kontynuacje

Tak przynajmniej twierdzi dyrektor kreatywny Cory Barlog, który podzielił się tą informacją za pośrednictwem Twittera. Kierownik studia zachowuje się na razie dość tajemniczo, ale wierzy, że nadejdzie odpowiedni moment na wielkie ogłoszenie.

Czytaj też: God of War Ragnarok z nowym dodatkiem dla fanów gry! Wciel się w Kratosa lub Atreusa

W swoim tweecie powiedział: „Widzę, jak pewne początki układają się w całość w związku z tym, nad czym teraz pracujemy i ludzie, z którymi pracuję w SonySantaMonica, są po prostu niesamowici”. Oczywiście fani zastanawiają się, czym jest ten tajemniczy projekt. Wielu z nich spekuluje, że jest to powrót do przygód Kratosa wraz z nowym God of War, podczas gdy inni uważają, że jest to całkowicie nowe IP.

Odpowiedź od Jeeta Shroffa, niegdyś dyrektora Santa Monica Studios, jeszcze bardziej poruszyła fanów: „Nie mogę się doczekać, aż zobaczę, dokąd zmierzacie z tą szaloną rzeczą, którą przygotowaliście!”. Cokolwiek to będzie, z pewnością będzie wyjątkowe, biorąc pod uwagę historię studia i współpracę z Sony.

Warto jednak zaznaczyć, że według samego studia, obecnie zajmują się oni „wieloma różnymi rzeczami”. Trudno powiedzieć, czy oznacza to, że w przygotowaniu jest kilka gier, czy też zespół pracuje nad kilkoma aspektami do tej samej gry.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?