GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6: 5 rzeczy, które gracze „muszą” zobaczyć w nowej grze Rockstar

2024-06-20 11:01

Fani Grand Theft Auto proszą Rockstar Games o wprowadzenie niezliczonej ilości nowych funkcji do GTA 6, wymieniając wszystko, co chcieliby zobaczyć w grze. Jednak nie wszystkie z tych życzeń są możliwe. Niektóre z tych żądań są zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, ale nigdy, nie mów nigdy.

Spis treści

  1. Interakcja z NPC
  2. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego
  3. Zniszczalne środowisko
  4. System paliwa
  5. Możliwość odwiedzenia każdego budynku

Interakcja z NPC

Wiele gier RPG z otwartym światem, takich jak seria Elder Scrolls, pozwala graczom na interakcję ze wszystkimi NPC-ami w grze. Jednakże, przynajmniej na razie, nie jest możliwe wdrożenie tej funkcji w Grand Theft Auto. Dzieje się tak dlatego, że tytuły Grand Theft Auto są osadzone w epoce nowożytnej i przedstawiają duże, nowoczesne miasta wraz z wieloma miasteczkami i/lub wioskami. Na przykład liczba NPC w grze RPG takiej jak TESV: Skyrim jest znacznie niższa niż w GTA 5. Zamiast tego Rockstar może przywrócić możliwość pozytywnego lub negatywnego odpowiadania przechodniom, znaną z Red Dead Redemption 2.

Czytaj też: GTA 6 wpłynie na next-genową edycję Red Dead Redemption 2. Rockstar może wrócić do tytułu

NPC GTA

i

Autor: Reddit https://www.reddit.com/r/GTA6/comments/ej51fv/smarter_npcs_gta_6_needs_smarter_npcs_like_the/ Link: https://www.reddit.com/r/GTA6/comments/ej51fv/smarter_npcs_gta_6_needs_smarter_npcs_like_the/

Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

Jak sugeruje nazwa serii, pojazdy są niewątpliwie jednym z największych aspektów serii Grand Theft Auto. W związku z tym pędzenie różnymi samochodami po mapie otwartego świata i wywoływanie szału po drodze jest powszechną rozrywką fanów serii. Jeśli Rockstar jako jedną z nowych funkcji GTA 6 dodałby odpowiednie zasady ruchu dla postaci gracza, gra mogłaby stracić swój zręcznościowy urok. Chociaż jako modyfikacja w menu ustawień... Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego mogłoby być ciekawym doświadczeniem, rodem z gry Mafia.

Auta GTA

i

Autor: Rockstar Games

Zniszczalne środowisko

Jeśli wierzyć plotkom o rozmiarze mapy GTA 6, będzie ona większa niż jakikolwiek inny tytuł Grand Theft Auto w historii. Jednakże, aby zapewnić w pełni zniszczalne środowiska, GTA 6 musiałoby poświęcić wyjątkowe szczegóły otoczenia, z których słynie Rockstar. Zamiast tego Rockstar może sprawić, że określone struktury i sekcje różnych budynków staną się podatne na zniszczenie, co było już praktyką od GTA 4.

System paliwa

Istnieją mody symulujące układ paliwowy w pojazdach z Grand Theft Auto, co pokazuje, jak popularna jest ta funkcja wśród fanów. Jest jednak mało prawdopodobne, że Rockstar zaimplementuje to jako jedną z najnowszych funkcji GTA 6. Powodem tego fakt, że może to być uciążliwe podczas misji i wyścigów. Nadal jednak tego typu opcja do włączenia/wyłączenia byłaby ciekawym doświadczeniem.

Możliwość odwiedzenia każdego budynku

Wielu fanów skarżyło się, że Grand Theft Auto 5 oferuje bardzo niewiele budynków, do których można wejść, pomimo ogromnej mapy. Co gorsza, do niektórych z tych budynków można wejść tylko podczas niektórych misji. Teraz porównaj to z Grand Theft Auto 4, w którym na całej mapie było pełno budynków, do których można było wejść, mimo że mapa była zdecydowanie mniejsza. Niektóre plotki sugerują, że Rockstar doda wiele wnętrz, do których będzie można wejść, za pomocą generacji proceduralnej.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA 6 QUIZ. Ile wiesz o nowej grze Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
Który gad pojawia się w trailerze GTA VI?