Red Dead Redemption / GTA

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 wpłynie na next-genową edycję Red Dead Redemption 2. Rockstar może wrócić do tytułu

2024-06-19 8:53

Red Dead Redemption 2 to jedna z najbardziej ukochanych gier wszechczasów, dlatego wielu graczy było zszokowanych, że Rockstar nigdy nie wypuścił ulepszonego portu tytułu na konsole PS5 i Xbox Series. Jak jednak twierdzi leaker, wszystko może się zmienić po premierze GTA VI.

Według Tez2, insidera, który już wcześniej słusznie ujawniał informacje na temat projektów Rockstar Games, firma nie zapomniała o Red Dead Redemption 2 i prawdopodobnie po premierze Grand Theft Auto VI powróci do niej, aby pracować nad edycją nowej generacji.

Czytaj też: GTA na Netflix pobija rekordy! Fani masowo pobierają hit Rockstar Games. Za darmo

RDR 2 z next-genową aktualizacją... Ale po premierze GTA VI

W poście na forum GTA Tez włączył się w rozmowę na temat portu nowej generacji RDR2, stwierdzając: „Wiemy, że edycja RDR2 nowej generacji była w fazie rozwoju, ale została wstrzymana, tak samo jak aktualizacje RDO”.

Następnie stwierdził, że Grand Theft Auto VI będzie zawierało wszystkie ulepszenia, które były przeznaczone dla RDR2 na konsolach PS5 i Xbox Series, oraz że niektóre z tych funkcji mogą powrócić do pierwotnego celu. „Tak więc po wydaniu GTA VI Rockstar mógłby powrócić do RDR 2 i włączyć niektóre z tych ulepszeń na konsolach obecnej generacji” – powiedział.

Odnosząc się do wcześniejszego raportu Jasona Schreiera, Rockstar anulował plany dotyczące zarówno GTA V, jak i RDR2, przy czym to drugie pierwotnie miało zawierać dodatek, w którym gracze odwiedziliby Meksyk. „Rozważali pomysł włączenia Meksyku do rozszerzenia fabularnego, ale nie zrealizowali tego i przeszli do GTA VI” – wyjaśnił.

Na razie warto to jednak potraktować z przymrużeniem oka. Rockstar pracuje obecnie pełną parą nad GTA VI i z pewnością nie w głowie im szybki powrót do Red Dead Redemption 2.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

Red Dead Redemption 2 QUIZ: Ile pamiętasz z gry Rockstar Games?

Pytanie 1 z 17
W którym roku rozgrywa się akcja Red Dead Redemption 2?