Everywhere

i

Autor: Everywhere

GTA VI

GTA 6 — Były twórca serii zaprasza do darmowej gry! Roblox w wydaniu Grand Theft Auto

2024-06-30 16:09

Podczas gdy wszyscy czekamy na Grand Theft Auto 6, byli programiści Rockstar Games mają dla nas coś nowego. Zamknięta wersja beta Everywhere rozpocznie się 18 czerwca 2024 roku. Sandbox na wzór hub-a z Roblox może wstrząsnąć światem gier.

Nowa, nadchodząca gra typu sandbox stworzona przez byłego producenta Grand Theft Auto oraz Red Dead Redemption, Leslie Benziesa już niedługo ruszy z zamkniętą betą. Benzies ma na swoim koncie sporo tytułów, w tym Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto: San Andreas, Grand Theft Auto 5, Red Dead Redemption i LA Noire. Jednak były prezes Rockstar North skupił się teraz na zupełnie nowym projekcie zatytułowanym Everywhere.

Czytaj też: GTA 6 zapomniane przez świat. W tę grę na Steam gra jednocześnie 600 tys. graczy! Absurdalny hit

Everywhere z beta testami. Godny rywal GTA VI?

Everywhere to wieloosobowa gra kierowana przez społeczność, która pozwala graczom budować i tworzyć wszystko, co tylko mogą sobie wyobrazić. Co więcej, będą mogli dzielić się swoimi dziełami z graczami z całego świata, a opcje są nieograniczone. Jeśli zostałeś przekonany, programiści Build a Rocket Boy ogłosili nadchodzącą zamkniętą wersję beta, a zapisy są już dostępne.

Wersja beta zapewni graczom dostęp do Arcadii, niestandardowego narzędzia do tworzenia i udostępniania, z którego wywodzi się wszystko w Everywhere. Bez żadnej wiedzy o architekturze i kodowaniu gracze mogą wykorzystać to do zbudowania wszystkiego, od masywnych konstrukcji po platformy do gier wideo, przed przesłaniem ich do wypróbowania innym graczom.

Wersja beta Everywhere rozpoczyna się 18 czerwca. Deweloperzy wymagają ukończenia 16 roku życia oraz założenia konta na oficjalnej stronie Build a Rocket Boy’s.

5 najtrudniejszych gier wszech czasów na PS5, XBOX i PC! Doprowadzą was do szewskiej pasji

GTA 6 QUIZ. Ile wiesz o nowej grze Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
Który gad pojawia się w trailerze GTA VI?