GTA V / GTA VI

i

Autor: Rockstar Games

GTA VI

GTA 6 uprzedzone! GTA 5.5 ogromnym rozszerzeniem. Sprawdzimy go za darmo

2024-06-30 15:58

Rockstar Games od lat pracuje nad GTA VI i choć w końcu otrzymaliśmy zwiastun, wciąż sporadycznie przekazuje fanom informacje o grze. W rezultacie gracze mają dość, a frustracja skłania ich do analizowania każdego mikroskopijnego szczegółu zwiastuna i przecieków z GTA VI.. Ale gdzie jest w tym zabawa? Zamiast tego możesz sprawdzić ogromne rozszerzenie GTA V.

Przed tobą, fanem serii Grand Theft Auto stoją teraz dwie możliwości: pogodzić się z oczekiwaniem na Grand Theft Auto VI lub rozegrać grę ponownie z dodatkowymi rozszerzeniami gry. Jeśli wybierzesz to drugie, modyfikacja „GTA 5.5” będzie tym, czego szukasz.

Czytaj też: GTA 6 to nie jedyna nowość od Rockstar Games. Potwierdza deweloper gry!

GTA 5.5 to ostatni przystanek przed GTA VI

„Lepsza grafika, pogoda, jazda, więcej ładnych samochodów do kradzieży, ciekawsze wydarzenia losowe, lepsze gangi, pediatrzy, strzelaniny, ciekawsze AI policji, dopełniona większym realizmem i immersją”.

To brzmi jak więcej gier, niż jesteśmy w stanie udźwignąć... Żartuję! Biorąc pod uwagę fakt, że jest to mod stworzony przez fanów, oczekiwanie perfekcji byłoby głupotą.

Czytaj też: GTA 6. Rywal zaprasza do swojej darmowej gry! Beta jeszcze w czerwcu 2024 r.

„Uwielbiam ten mod” – napisał użytkownik NexusMods, VinPowah. „To niesamowity dodatek, świetna robota”. W dalszej części komentarzy użytkownik torrih91 dodał: „Mod jest bardzo dobrze wykonany. Gratulacje dla autora”.

Wiemy, co będziemy robić do 2025 roku i nie będzie to tylko wpatrywanie się w YouTube w nadziei na nowy zwiastun nowej gry Rockstar Games, Grand Theft Auto VI. Zamiast tego wspólnie usiądziemy do przygód Lucii i Jasona!

Czytaj też: GTA 6 zapomniane przez świat. W tę grę na Steam gra jednocześnie 600 tys. graczy! Absurdalny hit

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

GTA 6 QUIZ. Ile wiesz o nowej grze Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
Który gad pojawia się w trailerze GTA VI?
Listen on Spreaker.